Logitech M650 Myš padnoucí do větších rukou. Myš padnoucí do menších rukou. Myš pro leváky. Myš pro praváky. Zkrátka Logitech M650. Vyberte si tu správnou verzi a design přímo pro sebe, ať už máte velkou nebo malou ruku, padne vám dokonale – spolehněte se! - Optická myš - Velikost M – vhodná pro malou až střední ruku - Provedení pro praváky - Kolečko SmartWheel - Připojení přes Bluetooth či Logi Bolt USB přijímač - Technologie SilentTouch - Nastavitelná tlačítka - Baterie s výdrží 24 měsíců... Celý popis

Koupit za 949 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Logitech M650

Myš padnoucí do větších rukou. Myš padnoucí do menších rukou. Myš pro leváky. Myš pro praváky. Zkrátka Logitech M650. Vyberte si tu správnou verzi a design přímo pro sebe, ať už máte velkou nebo malou ruku, padne vám dokonale – spolehněte se!

- Optická myš

- Velikost M – vhodná pro malou až střední ruku

- Provedení pro praváky

- Kolečko SmartWheel

- Připojení přes Bluetooth či Logi Bolt USB přijímač

- Technologie SilentTouch

- Nastavitelná tlačítka

- Baterie s výdrží 24 měsíců

Snadné připojení
Tuto praktickou myš můžete snadno připojíte ke svému zařízení, nehledě na to, zda se jedná o Windows, MacOS, Linux, Chrome OS, iPad OS či Android. Připojit se můžete prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth Low Energy, nebo pomocí drobného přijímače Logi Bolt USB a zajistit tak připojení se zabezpečením FIPS i v přetížených bezdrátových prostředích.

Technologie Logi Bolt
Logi Bolt je bezdrátová technologie společnosti Logitech nové generace, která poskytuje vysoce výkonné a zabezpečené bezdrátové připojení kompatibilních myší a klávesnic prostřednictvím přijímače Logi Bolt USB.

Méně přerušení, vyšší produktivita. Technologie Logi Bolt byla navržena za účelem spolehlivého připojení, a to i v bezdrátových prostředích plných rušení od přístupových bodů Wi-Fi nebo okolních bezdrátových zařízení. Přijímače Logi Bolt USB poskytují spolehlivé připojení bez výpadků až do vzdálenosti 10 metrů s až 8x nižší latencí, než poskytnou ostatní běžně používané bezdrátové protokoly.

Kompatibilita s téměř všemi operačními systémy a platformami
Bezproblémové Plug-and-play připojení

Scrollujte chytřeji
Kolečko SmartWheel se automaticky přizpůsobí tomu, zdali chcete brouzdat na webových stránkách nebo pracovat v dokumentu. Při procházení stránek získáte vysokou přesnost a když potřebujete scrollovat, zase bleskovou rychlost.

Vysoký komfort
Posuňte svůj komfort na novou úroveň. Díky unikátnímu tvaru, měkké oblasti pro palec a gumovým bočním úchopům, můžete pohodlně pracovat dlouhé hodiny.

Skvělá výbava
Méně hluku, více pozornosti. Myš je o celých 90 % tišší díky technologii SilentTouch. Disponuje také bočními tlačítky, snadno nastavitelnými přes software Logitech, pro které můžete zvolit své oblíbené zkratky.

Baterie s výdrží 24 měsíců
Myš vám vydrží při pravidelné práci až 8 měsíců, následně stačí vyměnit jednu AA baterii a fungujete další 2 roky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Typ snímání optické
Počet tlačítek 5
Optické rozlišení 4000 dpi
Přenos signálu bezdrátové
Typ zařízení myši
Ergonomie vhodné pro praváky
Herní myš ne
Životnost baterie 730 dní
Bluetooth ano
Vertikální ne
Ergonomické ne
Bezdrátový USB přijímač ano
Hmotnost 101 g
Zobrazit více parametrů