Microsoft se rozhodl zpřístupnit novou generaci konzolí Xbox i těm hráčům, kteří nepožadují hraní ve 4K rozlišení. Přesto Xbox Series S nabídne žhavé novinky jako je rychlé načítání díky SSD disku, vyšší framerate či větší a dynamičtější herní prostředí a ray-tracing. DOSTATEČNÝ VÝKON PRO HRY V ROZLIŠENÍ 1140P Nový Xbox Series S láká na hraní v nativním rozlišení 1440p se snímkovou frekvencí až 120 FPS. Konzole také bude podporovat velmi žádané ray tracing efekty. VĚTŠÍ KAPACITA ULOŽIŠTĚ V herní... Celý popis

Koupit za 8 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Microsoft se rozhodl zpřístupnit novou generaci konzolí Xbox i těm hráčům, kteří nepožadují hraní ve 4K rozlišení. Přesto Xbox Series S nabídne žhavé novinky jako je rychlé načítání díky SSD disku, vyšší framerate či větší a dynamičtější herní prostředí a ray-tracing.

DOSTATEČNÝ VÝKON PRO HRY V ROZLIŠENÍ 1140P
Nový Xbox Series S láká na hraní v nativním rozlišení 1440p se snímkovou frekvencí až 120 FPS. Konzole také bude podporovat velmi žádané ray tracing efekty.

VĚTŠÍ KAPACITA ULOŽIŠTĚ
V herní konzoli je použito větší úložiště s kapacitou 1 TB. Uvnitř Xbox Series S tak budeš mít dostatek místa nejen pro své hry, ale i spoustu dalšího. Základní SSD herní konzole Xbox lze navíc navýšit prostřednictvím rozšiřující úložné karty. 
Zobrazit více

Parametry

Typ Xbox Series S
Výrobce Microsoft
Wi-Fi ano
Pevný disk ano
Bluetooth ano
Šířka 65 mm
Výška 275 mm
Hloubka 151 mm
Hmotnost 1930 g
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty