Microsoft Xbox Series X  1TB + Diablo IV Diablo IV je akční RPG zážitek nové generace, kde vás čekají nekonečné zástupy zla, které můžete masakrovat, bezpočet schopností, které můžete ovládnout, děsivé dungeony a legendární kořist. Vydejte se na kampaň sólo nebo s kamarády, potkejte zajímavé postavy v nádherně temném prostředí a se strhujícím příběhem, anebo prozkoumejte rozsáhlý obsah po konci hry a společný svět, kde se hráči mohou setkávat ve městech, aby tam obchodovali, spojili se proti bossům... Celý popis

Koupit za 13 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Microsoft Xbox Series X  1TB + Diablo IV
Diablo IV je akční RPG zážitek nové generace, kde vás čekají nekonečné zástupy zla, které můžete masakrovat, bezpočet schopností, které můžete ovládnout, děsivé dungeony a legendární kořist. Vydejte se na kampaň sólo nebo s kamarády, potkejte zajímavé postavy v nádherně temném prostředí a se strhujícím příběhem, anebo prozkoumejte rozsáhlý obsah po konci hry a společný svět, kde se hráči mohou setkávat ve městech, aby tam obchodovali, spojili se proti bossům nebo sestoupili do zón PvP, které prověří jejich schopnosti proti ostatním hráčům. Díky možnosti hraní a ukládání postupu napříč všemi platformami není třeba vytvářet žádné lobby.
Vyzkoušejte open world Diablo IV
Pokračování legendárního Diabla slibuje návrat k temným kořenům světa Sanctuary. Vyberte z pěti povolání a nachystejte si rozličné buildy postav. Samozřejmostí kromě velice rozsáhlé kampaně je také propracovaný multiplayer, který všichni hráči Diabla milují. 
Objevujte nové světy s Microsoft Xbox Series X
Microsoft Xbox Series X vám odhalí svět, který jste dosud v herním prostředí nepoznali. Užijte si akci jako nikdy předtím s bezkonkurenčními 12 teraflops ryzího grafického výkonu.
Tisíce her ze čtyř generací Xboxu
Xbox Series X představuje nekonečné možnosti zábavy. Díky zpětné kompatibilitě můžete hrát tisíce her ze čtyř generací Xboxu, a to včetně titulů pro Xbox One, Xbox 360 a původní Xbox. Díky výkonu a rychlosti Xboxu Series X se spousta těchto her bude hrát a vypadat lépe než kdykoli předtím.
Okamžité vrácení do hry s Quick Resume
Funkcionalita Quick Resume umožňuje hráči okamžitý návrat do hry. S Quick Resume se vrátítte přesně na pozici, kterou jste opustili. Konzole totiž během vašeho přepínání mezi jednotlivými hrami ukládá stav aktuálně hrané hry.
Upravený ovladač
Bezdrátový Xbox ovladač prošel inovací, která pro hráče představuje zvýšení míry komfortu během každé hry. Texturovaná rukojeť je příjemná na úchop, neprokluzuje a zvyšuje vaši přesnost. Navíc integrované funkce umožňují snadné zachycení a sdílení obsahu.
Zobrazit více

Parametry

Typ Xbox Series X
Výrobce Microsoft
Blu-Ray ano
Wi-Fi ano
Pevný disk ano
Bluetooth ne
CPU Zen 2 s 8 jádry na 3,8 GHz (3,66 GHz se SMT)
GPU RDNA 2 s 52 CU na 1,825 GHz
Retro herní konzole ne
Přenosná herní konzole ne
Šířka 151 mm
Výška 301 mm
Hloubka 151 mm
Hmotnost 4400 g
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty