Perkarbonát sodný 2 kg   Perkarbonát sodný je skvělým pomocníkem při praní. Díky jeho schopnosti uvolňovat kyslík je skvělým odstraňovačem skvrn. Stačí přidat lžíci do vaší průměrné várky prádla a během chvíle uvidíte, jak se vaše oblečení stává svěžím a čistým. A to vše bez použití chemických bělicích prostředků. 5 důvodů proč perkarbonát sodný Účinný  Je velmi účinný v boji proti skvrnám. Je to jako kdyby měl schopnost cestovat v čase a vrátit vaše oblečení do doby, kdy bylo nové a bez skvrn.... Celý popis

Koupit za 208 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Perkarbonát sodný 2 kg  

Perkarbonát sodný je skvělým pomocníkem při praní. Díky jeho schopnosti uvolňovat kyslík je skvělým odstraňovačem skvrn. Stačí přidat lžíci do vaší průměrné várky prádla a během chvíle uvidíte, jak se vaše oblečení stává svěžím a čistým. A to vše bez použití chemických bělicích prostředků.

5 důvodů proč perkarbonát sodný

Účinný 
Je velmi účinný v boji proti skvrnám. Je to jako kdyby měl schopnost cestovat v čase a vrátit vaše oblečení do doby, kdy bylo nové a bez skvrn. Ať už jde o skvrny od vína, čokolády, kávy nebo trávy, percarbonát sodný je na to připravený.

Bezpečný a biologicky odbouratelný
Na rozdíl od mnoha chemických čistících prostředků je perkarbonát sodný biologicky odbouratelný a neškodný pro životní prostředí. Pracuje na bázi kyslíku, takže po použití se rozkládá na vodu, kyslík a sodu. Je to jako kdyby vaše prádlo čistil samotný Kapitán Planeta!

Univerzální
Můžete ho použít na jakýkoli druh tkanin. Jeho použití je bezpečné i pro barevné prádlo, takže nemusíte mít strach, že by vaše oblíbené červené tričko změnilo barvu na růžovou.

Šetrný na textilie
Je šetrný k tkaninám. Na rozdíl od chlóru neničí vlákna a pomáhá udržovat jejich kvalitu. Vaše oblíbené oblečení vydrží déle jako nové.

Cenově dostupný a ekonomický
A nakonec, je velmi ekonomický. Nepotřebujete ho používat v obrovském množství, aby byl účinný. A jelikož je šetrný k tkaninám, pomáhá prodloužit životnost vašeho oblečení a tím šetřit peníze.

Čistič skleněných nádob a hrnků: smíchejte perkarbonát sodný s vodou a použijte na čištění skleněných nádob a hrnků. Je skvělý pro odstraňování skvrn od čaje a kávy.

Dávkování: 

- Pro běžné praní: přidejte 1-2 lžíce (15-30 gramů) přímo do bubnu pračky a poloviční množství na barevné prádlo, perte na více než 50 °C 

- Pro silně znečištěné nebo zašpiněné tkaniny: Přidejte 2-4 lžíce (30-60 gramů) přímo do bubnu pračky a poloviční množství na barevné prádlo, perte na více než 50 °C 

- Pro předem namočení tkanin: Rozpusťte 1-2 lžíce (15-30 gramů) perkarbonátu sodného na litr horké vody a nechte tkaniny namočené po dobu alespoň jedné hodiny nebo přes noc pro nejlepší výsledky

TIP: Chcete prát při nižších teplotách a zároveň dosáhnout skvělých výsledků? Vyzkoušejte TAED aktivátor.

Balení: 2 kg
INCI: Sodium percarbonate
Vzorec: Na2CO3·1.5H2O2 

 

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Co je perkarbonát sodný?

Perkarbonát sodný je bílý prášek, který se používá jako ekologický a biologicky odbouratelný čistící a bělící prostředek. Je to bezpečný a účinný způsob, jak odstraňovat skvrny a nečistoty.

Je perkarbonát sodný bezpečný pro všechny druhy tkanin?

Ano, perkarbonát sodný je bezpečný pro použití na všech bílých a barevných tkaninách. Přesto doporučujeme vždy otestovat malou skrytou oblast před použitím na celém kuse.

Jaký je doporučený postup při použití perkarbonátu sodného?

Perkarbonát sodný se přidává přímo do bubnu pračky nebo do přihrádky na prací prostředek. Pro bělení a odstraňování skvrn můžete namočit prádlo do vody s perkarbonátem sodným před praním.

Je perkarbonát sodný bezpečný pro životní prostředí?

Ano! Perkarbonát sodný je zcela biologicky odbouratelný a nezpůsobuje žádné škodlivé účinky na životní prostředí.

Je přípravek vhodný pro můj septický systém?

Ano, perkarbonát sodný je bezpečný pro septické systémy a nezpůsobuje žádné škodlivé účinky.

Jaký je vzorec Prekarbonátu?

Na2CO3·1.5H2O2

Legislativní informace

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě: Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO tel.: 224 919 293 nebo lékaře. Odstraňte obsah/obal v místě určeném obcí. Obsahuje: Sodium Carbonate Peroxide (bělící činidlo na bázi kyslíku). NEBEZPEČÍ
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nanolab
Hmotnost 2 kg