Nanolab TAED aktivátor 100 g

100 %
(2 hodnocení)

TAED aktivátor TAED, celým názvem tetraacetylethylendiamin, je bezpečná organická sloučenina, která funguje jako aktivátor bělidel na bázi perkarbonátu sodného. Perkarbonát sám o sobě je skvělý pomocník v boji proti skvrnám a nečistotám, ale s TAEDem po boku se jeho účinnost zvyšuje až čtyřnásobně! Jak to celé funguje? TAED při styku s vodou a perkarbonátem uvolňuje aktivní kyslík, který proniká hluboko do vláken a rozkládá i ty nejodolnější skvrny.  Skvělé na TAED je, že aktivuje perkarbonát i... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

TAED aktivátor
TAED, celým názvem tetraacetylethylendiamin, je bezpečná organická sloučenina, která funguje jako aktivátor bělidel na bázi perkarbonátu sodného. Perkarbonát sám o sobě je skvělý pomocník v boji proti skvrnám a nečistotám, ale s TAEDem po boku se jeho účinnost zvyšuje až čtyřnásobně!
Jak to celé funguje? TAED při styku s vodou a perkarbonátem uvolňuje aktivní kyslík, který proniká hluboko do vláken a rozkládá i ty nejodolnější skvrny. 
Skvělé na TAED je, že aktivuje perkarbonát i při nižších teplotách. Zatímco samotný perkarbonát vyžaduje teplotu kolem 50 - 60°C s TAED můžete prát už od 30-40°C a dosáhnout stejných výsledků. 
TAED navíc působí jako změkčovač vody, takže se nemusíte bát, že by vám prádlo po vyprání ztvrdlo. Ba naopak bude hebké a nadýchané jako obláček
Používání TAEDu je velmi jednoduché: 1-2 lžičky TAEDu na 1 kg perkarbonátu sodného.
Barva: bílý prášekDostupné balení: 100 gObsahuje: TAED (tetraacetylethylendiamin) CAS: 10543-57-4
 
Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.
 

Co je to TAED aktivátor a k čemu slouží?

TAED aktivátor, celým názvem tetraacetylethylendiamin, je organická sloučenina, která výrazně zvyšuje účinnost bělidel na bázi perkarbonátu sodného. TAED uvolňuje aktivní kyslík, který proniká hluboko do vláken a odstraňuje i ty nejodolnější skvrny. S TAEDem může být účinnost perkarbonátu až čtyřnásobná!

Je TAED bezpečný pro použití v domácnosti?

Ano, TAED je zcela bezpečná organická sloučenina, která je šetrná k vašemu prádlu i k životnímu prostředí. Nemusíte se bát žádných nežádoucích účinků na zdraví či na kvalitu vašeho oblečení.

Při jaké teplotě je nejlepší používat TAED aktivátor?

Skvělou vlastností TAEDu je, že aktivuje perkarbonát i při nižších teplotách. Zatímco samotný perkarbonát vyžaduje teplotu kolem 60°C, s TAEDem můžete prát už od 30-40°C a dosáhnout stejných výsledků. Šetříte tak energii i náklady na praní.

Jak TAED ovlivňuje vlastnosti vypraného prádla?

TAED působí jako změkčovač vody, takže se nemusíte bát, že by vám prádlo po vyprání ztvrdlo. Naopak, s TAEDem bude vaše prádlo hebké a nadýchané jako obláček. Užijte si dokonale čisté a měkké prádlo s naším TAED aktivátorem.

Jak se TAED aktivátor používá?

Používání TAEDu je velmi snadné. Stačí přidat 1-2 lžičky TAEDu na 1 kg perkarbonátu sodného. Tuto směs pak použijte stejně jako běžný prací prášek. TAED se postará o zbytek a vy se můžete těšit na zářivě čisté prádlo bez námahy.

Proč bych měl/a používat TAED aktivátor místo běžných pracích prostředků?

TAED aktivátor je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí dosáhnout vynikajících výsledků při praní bez použití agresivních chemikálií. Díky TAEDu můžete prátektivně i při nižších teplotách, což šetří energii a prodlužuje životnost vašeho oblečení. S naším TAED aktivátorem získáte perfektně čisté, hebké a svěží prádlo, a to vše s ohledem na životní prostředí i vaši peněženku.

Legislativní informace

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě. Směs není klasifikována jako nebezpečná. Obsahuje: TAED (tetraacetylethylendiamin), CAS: 10543-57-4. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu v uzavřeném obale. Po vyprázdnění předejte obal k recyklaci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nanolab
Hmotnost 0.1 kg
Druh bělidla
Značka Nanolab
Na barevné prádlo ano
Na bílé prádlo ano
Ruční praní ano