Prémiové zimní pneumatiky Nokian Snowproof 2Nokian Snowproof 2 je bezpečná a spolehlivá prémiová zimní pneumatika pro středoevropské řidiče osobních vozidel. Nejdůležitější vlastností pneumatiky je výjimečná bezpečnost ve všech zimních podmínkách, která tak zaručuje  vynikající výkony na sněhu, sněhové břečce a mokru. Ať už jedete po rychlých dálnicích, v rušném městském provozu nebo po malebných alpských silnicích, jízdní reakce jsou vždy předvídatelné a pod vaší kontrolou. Hlavní výhody- Prémiová... Celý popis

Koupit za 2 061 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Prémiové zimní pneumatiky Nokian Snowproof 2Nokian Snowproof 2 je bezpečná a spolehlivá prémiová zimní pneumatika pro středoevropské řidiče osobních vozidel. Nejdůležitější vlastností pneumatiky je výjimečná bezpečnost ve všech zimních podmínkách, která tak zaručuje  vynikající výkony na sněhu, sněhové břečce a mokru. Ať už jedete po rychlých dálnicích, v rušném městském provozu nebo po malebných alpských silnicích, jízdní reakce jsou vždy předvídatelné a pod vaší kontrolou.
Hlavní výhody- Prémiová zimní přilnavost, zejména na sněhu- Vynikající přilnavost na mokru a ochrana před vznikem aquaplaningu- Vyvážená ovladatelnost a maximální jízdní komfort- M+S a symbol vločky (3PMSF)
Koncept Alpine Sense Grip 2.0 tvoří nový dezén do písmene V, 3D lamely a směs pryže Alpine Grip 2.0. Dezén účinně odvádí sníh a sněhovou břečku z místa kontaktu pneumatiky s vozovkou, zatímco speciálně uzpůsobené 3D lamely zajišťují vynikající boční a podélnou přilnavost.
Směs pryže Alpine Grip 2.0 zvládá náročné a chladné zimní podmínkya zároveň zajišťuje vynikající výkony v mírnějším počasí. Spolehlivě reaguje na nárůst a pokles teplot, protože směs zůstává pružná a přilnavá v širokém rozsahu jízdních podmínek. Nová směs pryže také obsahuje větší množství siliky, která zvyšuje přilnavost za mokra. Na prémiové úrovni je rovněž valivý odpor. Díky tomu se snižuje spotřeba energie a množství škodlivých emisí.
Aby byl zajištěn maximální komfort a prvotřídní bezpečnost, je plochaběhounu rozdělena do dvou funkčních zón. Tento koncept Dual ZoneSafety se skládá ze zóny Grip Zone, která zajišťuje působivou přilnavost v zimních podmínkách, a zóny Handling Zone, která zaručuje kontrolu nad vozidlem a jízdní stabilitu.
Drážky Hydroflow, které byly navrženy tak, aby zabránily vznikunebezpečného aquaplaningu, účinně odvádějí vodu a rozbředlý sníhz místa kontaktu pneumatiky s vozovkou.
Zobrazit více

Parametry

Index rychlosti H (=210 km/h)
Období zimní
Šířka 205
Vnitřní průměr R16
Výrobce Nokian Tyres
Profil 55
Index nosnosti 91
Hlučnost 72 dB
Dojezdové pneumatiky ne
SUV pneumatiky ano
Dodávkové pneumatiky ne
Třída hlučnosti B
Symbol pro jízdu na sněhu ano
Spotřeba paliva C
Přilnavost za mokra B
Zobrazit více parametrů