Nová pneumatika Nokian Tyres Snowproof 2 SUV je prémiová zimní pneumatika speciálně vyvinutá tak, aby vyhovovala potřebám sportovních užitkových vozidel a crossoverů. Nejdůležitější vlastností pneumatiky je výjimečná bezpečnost ve všech zimních podmínkách, která tak zaručuje vynikající výkony na sněhu, sněhové břečce a mokru. Snowproof 2 SUV nabízí větší stabilitu a odolnost pro těžká vozidla díky své stavbě, která byla optimalizovaná pro nároky SUV vozidel. Robustní a odolná kostra v kombinaci... Celý popis

Koupit za 4 252 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nová pneumatika Nokian Tyres Snowproof 2 SUV je prémiová zimní pneumatika speciálně vyvinutá tak, aby vyhovovala potřebám sportovních užitkových vozidel a crossoverů.
Nejdůležitější vlastností pneumatiky je výjimečná bezpečnost ve všech zimních podmínkách, která tak zaručuje vynikající výkony na sněhu, sněhové břečce a mokru.
Snowproof 2 SUV nabízí větší stabilitu a odolnost pro těžká vozidla díky své stavbě, která byla optimalizovaná pro nároky SUV vozidel.
Robustní a odolná kostra v kombinaci s jedinečně zpevněnými bočnicemi zajišťuje, že pneumatika je stabilní a odolá vůči všem nárazům, ke kterým během jízdy dochází.
Aby byl zajištěn maximální komfort a prvotřídní bezpečnost, je plocha běhounu rozdělena do dvou funkčních zón.
Tento koncept Dual Zone Safety se skládá ze zóny Grip Zone, která zajišťuje působivou přilnavost v zimních podmínkách, a zóny Handling Zone, která zaručuje kontrolu nad vozidlem a jízdní stabilitu.
Nová směs pryže také obsahuje větší množství siliky, která zvyšuje přilnavost za mokra. Na prémiové úrovni je rovněž valivý odpor. Díky tomu se snižuje spotřeba energie a množství škodlivých emisí.
Technologie SilentDrive posouvá jízdní komfort na maximum. Výjimečně nízké hladiny zvuku je dosaženo přidáním vrstvy akustické pěny na vnitřní stranu pneumatiky.
Zobrazit více

Parametry

Index rychlosti H (=210 km/h)
Období zimní
Šířka 235
Vnitřní průměr R18
Výrobce Nokian Tyres
Profil 55
Index nosnosti 104
Hlučnost 70 dB
Dojezdové pneumatiky ne
4x4 pneumatiky ano
SUV pneumatiky ano
Off-road pneumatiky ano
Dodávkové pneumatiky ne
Třída hlučnosti B
Symbol pro jízdu na sněhu ano
Spotřeba paliva C
Přilnavost za mokra B
Zobrazit více parametrů