Od Babičky přírodní pohlcovač zelené jablko, pomeranč, levandule + neutral 4 x 300 ml

79 %
(7 hodnocení)

3+1 ZDARMA Přírodní pohlcovač pachů OD BABIČKY: zelené jablko, pomeranč, levandule + neutral Protože chemie je kolem nás dost, vsadili jsme na přírodní a bezpečné složení. Naše řešení není zápach překrýt, ale absorbovat. Pohlcovač OD BABIČKY absorbuje pachy a udržuje, tak vzduch v místnosti přirozeně čistý. Pohlcovač pachů je doplněn o 100% přírodní esecenciální olej. Je vhodný nejen do šatní skříně. Odstraní nepříjemné pachy a vaše prádlo krásně provoní. Klíčové výhody pohlcovače pachů 100% přírodní... Celý popis

Popis

3+1 ZDARMA Přírodní pohlcovač pachů OD BABIČKY: zelené jablko, pomeranč, levandule + neutral
Protože chemie je kolem nás dost, vsadili jsme na přírodní a bezpečné složení. Naše řešení není zápach překrýt, ale absorbovat.
Pohlcovač OD BABIČKY absorbuje pachy a udržuje, tak vzduch v místnosti přirozeně čistý. Pohlcovač pachů je doplněn o 100% přírodní esecenciální olej. Je vhodný nejen do šatní skříně. Odstraní nepříjemné pachy a vaše prádlo krásně provoní.
Klíčové výhody pohlcovače pachů

100% přírodní produkt
pachy nepřekrývá, ale absorbuje do sebe
má charakterickou vůni: pomeranč, levandule, zelené jablko + zdarma neutral
eco-friendly provedení
jednoduché použití - stačí umístit do prostoru a odklopit víčko
bude vám sloužit 6 až 8 týdnů od otevření obalu

Vhodné umístění pohlcovače:

šatny/šatní skříně
cestovního kufru
toalety
koupelny
lednice (varianta Neutral)
místa, kde se pohybují vaši mazlíčci (varianta Neutral)
posilovny
kuchyně a spíže
kanceláře nebo nevětrané místnosti

Až pohlcovač doslouží: 

demontujte plastové víčko a obsah plechovky můžete vysypat do běžného domácího odpadu
perforované plastové víčko je vyrobené z rostlinného materiálu PLA (polylactic acid - kyselina polymléčná) a je bioologicky rozložitelné, víčko je kompostovatelné v průmyslové/městské kompostárně a můžete ho vhodit do hnědé nádoby na bio odpad
hliníkový kelímek vypláchněte, odstraňte etikety a můžete ho využít jako dózu na uložení různých drobností

Balení: hliníkový obal s perforovaným víčkem, obsah aktivní látky 300 gSada: 4 ks (pomeranč, levandule, zelené jablko, neutral)

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.
  

K čemu slouží pohlcovač pachů?

Pohlcovač pachů OD BABIČKY je 100% přírodní produkt, který je navržen tak, aby efektivně eliminoval nepříjemné pachy v šatní skříni nebo jakémkoliv jiném malém prostoru.

Je tento produkt bezpečný pro moji rodinu a domácí mazlíčky?

Ano, Pohlcovač pachů je vyroben z 100% přírodních složek a je zcela bezpečný pro všechny členy domácnosti, včetně domácích mazlíčků.

Jak dlouho tento pohlcovač pachů vydrží?

Doba trvání se může lišit v závislosti na intenzitě pachu v místě, kde je produkt umístěn. Nicméně, obecně lze říci, že jeden pohlcovač pachů by měl účinně fungovat po dobu asi jednoho měsíce.

Kde mohu tento pohlcovač pachů umístit?

Tento produkt je nejúčinnější v malých prostorech, kde se pachy mohou hromadit, jako jsou šatní skříně, botníky, auto, koupelny, apod.

Má tento pohlcovač pachů nějakou záruku?

Ano, jsme přesvědčeni o kvalitě našeho produktu a nabízíme záruku spokojenosti. Pokud s produktem nebudete spokojeni, kontaktujte nás a uděláme vše pro vaši spokojenost.

Jak se tento pohlcovač pachů likviduje?

Obsah plechovky můžete vysypat do běžného domácího odpadu. 
Perforované plastové víčko je vyrobené z rostlinného materiálu PLA (polylactic acid - kyselina polymléčná) a je bioologicky rozložitelné, víčko je kompostovatelné v průmyslové/městské kompostárně a můžete ho vhodit do hnědé nádoby na bio odpad.
Hliníkový kelímek vypláchněte, odstraňte etikety a můžete ho využít jako dózu na uložení různých drobností.

Legislativní informace

Nevdechujte prach. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Při podráždění vyhledejte lékařské ošetření. Varianta s vůní levandule obsahuje levandulovou silici: může vyvolat alergickou reakci.
Zobrazit více

Parametry

Značka Od Babičky
Druh pohlcovače pachu
Objem 300 ml
Vůně osvěžovače pomeranč
Náhradní náplň ano
Hmotnost 1200 g
Výrobce Od Babičky