Onkyo + Jamo Onkyo TX-NR6100 + Jamo S 807 HCS

0 %
(0 hodnocení)

Kvalitní AKČNÍ SET 5.0 za zvýhodněnou cenu. Spojení nového receiveru Onkyo TX-NR6100 a reprosoustavy Jamo S 807 HCS Vám zaručí kvalitu nevšedního audio zážitku.   Onkyo TX-NR6100 Zvuk s certifikací THX® Select pro kina THX Certified Select zaručuje stejnou referenční hlasitost a kvalitu zvuku jako v komerčním kině v místnostech, kde je vzdálenost mezi obrazovkou a sedadlem přibližně 3,5 m. Přijímače s certifikací THX® musí projít 2000 srovnávacími testy v 75 kategoriích.   Zážitky v rozlišení... Celý popis

Popis

Kvalitní AKČNÍ SET 5.0 za zvýhodněnou cenu. Spojení nového receiveru Onkyo TX-NR6100 a reprosoustavy Jamo S 807 HCS Vám zaručí kvalitu nevšedního audio zážitku.

 

Onkyo TX-NR6100

Zvuk s certifikací THX® Select pro kina
THX Certified Select zaručuje stejnou referenční hlasitost a kvalitu zvuku jako v komerčním kině v místnostech, kde je vzdálenost mezi obrazovkou a sedadlem přibližně 3,5 m. Přijímače s certifikací THX® musí projít 2000 srovnávacími testy v 75 kategoriích.

 

Zážitky v rozlišení 8K Ultra HD
Funkce definované ve specifikaci HDMI® 2.1 umožňují přenos videa 8K/60p na kompatibilní displej. Stejně jako formáty HDR10 a HLG, HDR10+ a Dolby Vision™ optimalizují jas, kontrast a barvy scénu po scéně nebo snímek po snímku. Všechny terminály HDMI podporují HDCP 2.3, zatímco eARC na hlavním výstupu přenáší kódovaný vícekanálový zvuk (včetně Dolby Atmos® nebo DTS:X®) z tuneru kompatibilního televizoru, aplikací pro streamování videa nebo připojených přehrávačů médií do AVR k zesílení. Funkce QMS (Quick Media Switching) pro filmy a video eliminuje zpoždění, které může mít za následek prázdnou obrazovku před zobrazením obsahu. Poznámka: Průchod videa 8K není podporován na vstupech HDMI 4-6 a Sub/Zone 2 Out.

 

Nová vylepšení pro hráče
Proměňte své hraní s 3D prostorovým zvukem a získejte vítěznou výhodu díky novým funkcím pro hráče definovaným v HDMI 2.1. Funkce VRR (Variable Refresh Rate) eliminuje zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulé hraní. ALLM (Auto Low Latency Mode) optimalizuje zpoždění ze zdroje na obrazovku, zatímco QFT (Quick Frame Transport) omezuje zpoždění pro plynulejší zážitek.

 

SMART AV Receiver™ - streamování zvuku ve více místnostech
SMART AV Receiver sdílí zvuk po celém domě. Obsahuje služby Amazon Music HD*, Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn a spolupracuje s aplikacemi Ok Google nebo Alexa. Sdílení zábavy přes Pracuje se systémy Sonos, AirPlay 2, DTS Play-Fi® a integrovaným Chromecastem.

 

Kompatibilní se systémem Sonos
Rozšiřte svůj systém domácího ozvučení Sonos spárováním tohoto AVR se zařízením Sonos Connect nebo Port*. Receiver je propojen s ekosystémem Sonos, probouzí se, mění vstupy a přehrává na požadovanou hlasitost na povel z aplikace Sonos. Aplikace Sonos je k dispozici zdarma pro iPhone a iPad v App Store a pro zařízení Android™ na Google Play.

 

Vestavěný Chromecast™ (funguje s aplikací 'Ok Google')
Přenášejte hudbu z chytrého telefonu, notebooku nebo počítače do přijímače prostřednictvím Chromecast built-in a ovládejte přehrávání z aplikací podporujících Chromecast z iPhonu, iPadu, telefonu nebo tabletu se systémem Android™, počítače Mac nebo Windows® nebo Chromebooku™. Vyvolávejte, přehrávejte a ovládejte zvuk pouhým hlasem.

 

Kompatiblilní se systémem Alexa
Alexa umožňuje ovládat A/V přijímač hlasem vyslovováním příkazů prostřednictvím vestavěného zařízení Alexa. Ať už chcete poslouchat hudbu, rozhlasové stanice nebo podcasty, stačí jen požádat. Podporuje také přehrávání hudby ve více místnostech* na více zařízeních.

 

Dolby Atmos a DTS:X - oslavte nový svět zvuku
Dolby Atmos a DTS:X přenášejí 3D zvukové stopy ze studiového mixážního pultu do vašeho obývacího pokoje. Zvuky již nejsou vázány na konkrétní kanály a mohou se volně pohybovat kolem a nad vašimi diváky, kteří se tak ocitnou v centru dění.

 

Vychutnejte si starší formáty s 3D zvukem
Dolby Atmos Height Virtualizer a DTS Virtual:X™ poskytují 3D zvuk prostřednictvím libovolného rozložení reproduktorů na úrovni posluchače. Tyto technologie mohou pracovat samostatně nebo s upmixery Dolby Surround® nebo DTS® Neural:X a vytvářet 3D zvukové pole s jakýmkoli zvukovým signálem (kromě Dolby Atmos, DTS:X a DTS® Express).

 

Dvoupásmová Wi-Fi® 5 GHz/2,4 GHz
Výkonný čtyřjádrový SoC (System on a Chip) provádí více výpočetních úloh najednou. Rozvíjí síťové funkce a podporuje standard 802.11ac (2x2 MIMO) pro stabilní streamování zvuku ve více místnostech. *Poznámka: V některých zemích nebo oblastech platí předpisy, které ovlivňují sílu bezdrátového signálu a využití kanálů Wi-Fi.

 

Jasnější dialog stisknutím tlačítka
Funkce Vocal Enhancer řeší problém neslyšitelných dialogů ve filmech a televizních pořadech pomocí algoritmů DSP, které zvyšují hlasové frekvence ve zvukové stopě. Úroveň efektu lze zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na dálkovém ovladači.

 

Akustická kalibrace místnosti AccuEQ
Zjistí velikost reproduktorů, křížovou frekvenci a vzdálenost od místa poslechu a nastaví odpovídající úrovně akustického tlaku. Nastaví crossover a ekvalizér všech reproduktorů včetně subwooferů. AccuReflex™ optimalizuje 3D zvuk prostřednictvím reproduktorů s podporou Dolby Atmos korekcí fázových rozdílů ve směrových a nesměrových zvukových cestách. Výsledkem je čisté a soudržné zvukové pole.

 

Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth®
Tento AVR může odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte zvuk přehrávaný přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD včetně 24bitového zvuku přes aptX HD.

 

Výstupy Zone 2 pro napájený zvuk ve více místnostech
Výškové / prostorové zadní / bi-amp reproduktorové sloupky lze kromě 5,2kanálového uspořádání nakonfigurovat pro napájený rozvod zvuku Zone 2. Synchronizujte jeden zdroj nebo přehrávejte dva zdroje (včetně analogových, HDMI, SPDIF a NET) v obou místnostech současně. Poznámka: HDMI a SPDIF podporují pouze 2kanálový PCM. HDMI je k dispozici na vstupech 1-3. Výstup z linkového výstupu zóny 2 je povolen.

Multifunkční linkový výstup zóny 2 nebo zóny B
Analogový terminál RCA line-out je obsluhován D/A převodníkem Zone 2 a podporuje dva režimy Zone audio: Zóna 2 podporuje připojení aktivních reproduktorů nebo hi-fi systému. Synchronizujte zdroj v MAIN a Zone 2 nebo přehrávejte dva jedinečné zdroje současně. Zóna B je vhodná pro bezdrátové dokovací stanice pro sluchátka. Vychutnejte si zdroj zvuku MAIN Zone prostřednictvím bezdrátových sluchátek. Tento terminál podporuje také předvýstup Front L/R pro externí hi-fi zesilovač.
Poznámka: v režimu Zone 2 je zvuk HDMI dostupný na vstupech 1-3 a SPDIF a HDMI podporují pouze 2kanálové signály PCM. V režimu Zóna B je v režimu MAIN a Zóna B k dispozici kódovaný a 2-kanálový PCM zvuk (všechny vstupy).

Uvolněte se s režimem Stereo Assign
Režim Stereo Assign Mode přepíná přehrávání z předních reproduktorů na výškové, prostorové nebo prostorové zadní reproduktory v závislosti na vašem uspořádání. Ideální pro ambientní poslech na pozadí.

 

Jamo S 807 HCS

Set reproduktorů Jamo 5.0 složený z reproduktorů: 
S 807 - sloupové repro
S 801 - regálové repro
S 81 CEN - centrální repro

 KOMPAKTNÍ A VÝKONNÁ
Přední bassreflex umožňuje všestrannost umístění (v skříních, proti stěnám atd.) A vylepšená, čistá basová odezva. 

 
Studio 8 Technologie WaveGuide zaměřuje vysoké frekvence pro dynamický a výkonný zvuk. 

 MODERNÍ, SOUČASNÝ DESIGN
Plně magnetické mříže - bez montážních držáků nebo kolíků - pro čistý, minimalistický design přední přepážky. 

 
Velké tkaninové plátěné mřížky vytvářejí vizuální zájem s těžkou strukturou a přicházejí ve dvou jedinečných barvách - vínově šedé s bílými modely a šedé uhlí pro černé nebo ořechové povrchy. 

 
Přízvuky dřevěného obilí kolem výškových reproduktorů, na podstavcích a nohách poskytují ručně vyřezávaný, přirozený vzhled.

 
Kónus 3 "na skříňce zdůrazňuje tenkou estetickou konstrukci reproduktorů Studio 8.

 DOLBY ATMOS READY
Připravené reproduktory Dolby Atmos přinášejí zvuk, který přichází živý ze všech stran, včetně režie, aby vyplnil všechny místnosti s úžasnou čistotou, detaily a hloubkou. 

 S 8 MODUL ATM ATMOS
Kovové nožičky Dolby Atmos jsou inovativně vyrovnané s patentovanými integrovanými vodivými kovovými kontakty na reproduktorech Tower a Bookshelf, takže zadní část Topperu má čistý design, bez jakýchkoliv vstupů nebo vodičů.

 

Technické parametry : 

S 807

Frekvenční odezva  42 Hz - 26 kHz (+/- 3dB)Citlivost  90dB (2.83V1m)Manipulace s elektřinou  100W / 200WImpedance  8 ohmůVysokofrekvenční ovladač  25 mm (1 ") Soft Dome TweeterOvladač nízké frekvence  2 x 127 mm (5 ") polyfiberové basyCrossover Frequency  2kHzSkříň reproduktorů  MDFTyp skříně  Bass Reflex pomocí předního slotu pro zapalováníVstupy  Jednoduché vazby (hlavní / výška)Barevné provedení  Černá, ořech, bíláRozměry  915 mm x 191 mm x 252 mm 36,02 "x 7,52" x 9,92 "Funkce:  Připojovací body Dolby Atmos Ready, 2 hliníkové polyfiberové basy, 1 měkký kopulový reproduktor

S801

Frekvenční odezva  76 Hz - 26 kHz (+/- 3dB)Citlivost  85dB (2.83V1m)Manipulace s elektřinou  60W / 120WImpedance  8 ohmůVysokofrekvenční ovladač  25 mm (1 ") Soft Dome TweeterOvladač nízké frekvence  102 mm (4 ") polyfiberový wooferCrossover Frequency  2kHzSkříň reproduktorů  MDFTyp skříně  Bass Reflex prostřednictvím portu slotu pro spalováníVstupy  Jednoduché vazbyDokončit  Černá, ořech, bíláRozměry  285 mm x 156 mm x 163 mm 11,22 "x 6,14" x 6,42 "Funkce:  Kompaktní velikost, 1 hliníkový polyfórový basový reproduktor, 1 měkký kopulový reproduktor

S 81 CEN

Frekvenční odezva  71 Hz - 26 kHz (+/- 3dB)Citlivost  86dB (2.83V1m)Manipulace s elektřinou  60W / 240WImpedance  8 ohmůVysokofrekvenční ovladač  25 mm (1 ") Soft Dome TweeterOvladač nízké frekvence  2 x 102 mm (4 ") polyfiberové basyCrossover Frequency  2kHzSkříň reproduktorů  MDFTyp skříně  Bass Reflex prostřednictvím portu slotu pro spalováníVstupy  Jednoduché vazbyBarevné provedení  Černá, ořech, bíláRozměry  184 mm x 435 mm x 220 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Onkyo + Jamo