Panasonic HC-X20

0 %
(0 hodnocení)

HC-X20 Profesionální funkce a mobilita ve vaší dlani X20 je 4K profesionální vysoce mobilní videokamera, která má záznam ve 4K 60p/50p 10-bit, 24,5mm širokoúhlý objektiv, 20× optický zoom a možnost živého streamování v HD. Poznámka: Mikrofony uvedené na fotografiích produktu jsou volitelné. Vlastnosti Profesionální videokamera All-in-one 4K 60p S palcovým snímačem poskytuje kamera X20 výkon pro snímání nejrůznějších událostí a eventů. Vysoký optický výkon spolehlivě zachycuje veškeré dění.... Celý popis

Koupit za 59 588 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HC-X20
Profesionální funkce a mobilita ve vaší dlani

X20 je 4K profesionální vysoce mobilní videokamera, která má záznam ve 4K 60p/50p 10-bit, 24,5mm širokoúhlý objektiv, 20× optický zoom a možnost živého streamování v HD.

Poznámka: Mikrofony uvedené na fotografiích produktu jsou volitelné.

Vlastnosti

Profesionální videokamera All-in-one 4K 60p

S palcovým snímačem poskytuje kamera X20 výkon pro snímání nejrůznějších událostí a eventů. Vysoký optický výkon spolehlivě zachycuje veškeré dění. Model X20 disponuje vysokou mobilitou, kterou nabízí pouze videokamera s integrovaným objektivem.

Objektiv s 24,5mm širokým úhlem* a 20× optickým zoomem

Objektiv zahrnuje rozsah od širokoúhlých 24,5mm po teleskopických 490mm s 20× zoomem. i.ZOOM dosahuje 24× zoomu v rozlišení 4K a 32× zoomu v rozlišení FHD.

Všestranný režim záznamu

Podporuje vysoký datový tok 200 Mbps pro záznam videa 59.94p/50p s kodekem HEVC (LongGOP/10 bitů 4:2:0/MOV). Funkce Super pomalý záznam podporuje 10bitový záznam ve FHD při 120/100 sn./s* a 4K (UHD) VFR od 2 do 60 sn./s** pro zrychlené a zpomalené záběry a umožňuje vysoce kreativní vyjádření pomocí videa.

Velmi přesné automatické ostření AF v režimu 4K

Detekce obličeje přesně zachycuje objekty na místě bez problémů s rozostřením a nedostatečnou expozicí. Přidáním funkce rozpoznávání barev se také zlepšuje sledování objektů bez přerušení, když se obličej pohybuje do stran.

5osý HYBRID O.I.S. +

V obou režimech UHD/FHD funguje kromě optické stabilizace obrazu také stabilizace elektronická, která detekuje a opravuje třes rukou v 5 osách. Systém optického stabilizátoru snižuje tření v pohonné části a zvláště zlepšuje korekci rozmazání způsobeného drobným chvěním.

10bitové interní nahrávání 4:2:2

Záznam barevného profilu 4:2:2 10 bitů až LongGOP UHD 29.97p/25p (150 Mbps) nebo FHD 59.94p/50p (100 Mbps) pomocí SD karet. Výstup 10 bitových UHD 59.94p/50p snímků prostřednictvím HDMI.

Živé streamování v rozlišení Full-HD

HD streamování kompatibilní s protokoly RTSP/RTP/RTMP/RTMPS umožňuje přímé spojení a distribuci přenosů z koncerů, sportovních události a zpravodajství na Facebook, YouTube apod.

Bezdrátové ovládání z tabletu nebo smartphonu

Wi-Fi modul je vestavěný, takže k Wi-Fi je možné připojit samotné tělo. Pomocí aplikace HC ROP v tabletu nebo smartphonu je možné také bezdrátové nastavení kamery a ovládání objektivů.

Funkce a design podporující profesionální práci s kamerou

Model X20 má trojité ruční prstence na objektivu pro zaostřování, zoomování a ovládání clony. Tyto ruční funkce zajišťují profesionální ovládání a umožňují rychlou a intuitivní práci s kamerou.

Specifikace

Palcový snímač
20x optický zoom
24,5mm široký úhel
Přesné automatické ostření AF ve 4K
5osý HYBRID O.I.S. +
Integrované bezdrátové připojení

Efektivní 15megapixelový palcový snímač

4K 60p 4:2:0 10 bitů / 4K 30p 4:2:2: Záznam v 10 bitech

Objektiv s 24,5mm širokým úhlem a 20× optickým zoomem

5osý HYBRID O.I.S.+ (UHD/FHD)

Super pomalý záznam a VFR (2 až 60 sn./s)

Trojité ruční prstence

Model X20 má trojité ruční prstence na objektivu pro zaostřování, zoomování a ovládání clony. Tyto ruční funkce zajišťují profesionální ovládání a umožňují rychlou a intuitivní práci s kamerou.

ND filtr

Do objektivu jsou zabudovány ND filtry, které potlačují dopadající světlo. Filtry lze zvolit (čirý, 1/4, 1/16 nebo 1/64) podle daného prostředí. Tato funkce se hodí, například když chcete při pomalé rychlosti závěrky snímat za jasného denního světla.

Terminály pro vstup 2kanálového XLR audia

Volitelný audio vstup XLR z možností +48 V Phantom Napájecí zdroj / MIC / LINE s ručním ovládáním hlasitosti je vybaven pro oba 2 kanály. Také podporuje záznam zvuku ve 24bitovém vysokém rozlišení lineárního PCM s profesionálním mikrofonem.

3,5palcový vysoce jasný LCD monitor

LCD monitor obsahující přibližně 2.760 tisíc bodů zajišťuje vynikající viditelnost i za jasného slunečního světla a elektrostatický dotykový panel usnadňuje ovládání menu. Simultánní výstup na LCD/EVF neustále zobrazuje obraz LCD monitoru, bez ohledu na to, zda se na hledáček díváte.

Dva sloty na kartu SD

To umožňuje neomezený* záznam jednoduchou výměnou SD karet a také simultánní záznam a záznam na pozadí pro vysokou spolehlivost záznamu.

Uživatelská tlačítka

Uživatelským tlačítkům lze přiřadit 45 funkcí. K dispozici je celkem 14 uživatelských tlačítek: devět na těle a pět na dotykovém panelu LCD. Tlačítka O.I.S. a D.ZOOM lze také použít jako uživatelská tlačítka.

Sklopný hledáček s očnicí

Tento barevný OLED hledáček s rozlišením odpovídajícím 2.360 tisícům bodů zahrnuje praktickou možnost vyklopení. Velká očnice je pohodlná na levé i pravé oko.

Baterie s vysokou kapacitou – 7,28V 5900mA

Součástí balení je baterie s vysokou kapacitou, vybavená indikátorem, který ukazuje zbývající kapacitu baterie. Tuto funkci oceníte při profesionálním použití, například natáčení dlouhých akcí.

Kompatibilní adaptér USB-LAN

Kabelové připojení k síti LAN umožňuje stabilní živé streamování i v prostředích s nestabilní sítí Wi-Fi přes adaptér USB-LAN (prodává se samostatně).

4K profesionální videokamera HC-X20
Zobrazit více

Parametry

Ohnisková vzdálenost minimální 176
Ohnisková vzdálenost maximální 8.8
Optický zoom 20 x
Hloubka 344 mm
Výška 195 mm
Šířka 173 mm
Hmotnost 2500 g
Slot na paměťové karty ano
Typ podporovaných karet SD, SDHC, SDXC
Stabilizátor obrazu ano
Výrobce Panasonic
Úhlopříčka LCD 3.5 palce
Full HD ano
Typ snímače BSI-MOS
Celkové rozlišení 15.03 Mpix
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty