Panasonic Lumix DC-BGH1

100 %
(1 hodnocení)

DC-BGH1E Svoboda pro vaši kreativitu Box-Style bezzrcadlovka pro filmový záznam a živé streamování umožňující 10bitové nahrávání videa v kvalitě C4K při 60p/50p. Vlastnosti Kamera ve skříňovém provedení pro filmový záznam a živé streamování 10bitové nahrávání v kvalitě C4K/4K 60p/50p s funkcí Dual Native ISO, dynamický rozsah 13 kroků díky funkci V-Log L – to vše ve skříňovém provedení kamery se snadným uvedením do provozu pro větší flexibilitu při snímání. Snímač Live MOS s rozlišením 10,2 MP... Celý popis

Koupit za 56 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DC-BGH1E
Svoboda pro vaši kreativitu

Box-Style bezzrcadlovka pro filmový záznam a živé streamování umožňující 10bitové nahrávání videa v kvalitě C4K při 60p/50p.

Vlastnosti

Kamera ve skříňovém provedení pro filmový záznam a živé streamování

10bitové nahrávání v kvalitě C4K/4K 60p/50p s funkcí Dual Native ISO, dynamický rozsah 13 kroků díky funkci V-Log L – to vše ve skříňovém provedení kamery se snadným uvedením do provozu pro větší flexibilitu při snímání.

Snímač Live MOS s rozlišením 10,2 MP a technologií Dual Native ISO

Model LUMIX BGH1 disponuje snímačem Live MOS s rozlišením 10,2MP a technologií Dual Native ISO pro vynikající kvalitu videa při horším osvětlení.

Široký dynamický rozsah 13 kroků s funkcí V-Log L

Model LUMIX BGH1 nabízí široký dynamický rozsah 13 kroků s funkcí V-Log L, přičemž při úpravách barevnosti lze využít stejné vyhledávací tabulky jako s funkcí V-Log.

Interní a externí 10bitový záznam v kvalitě C4K/4K při 60p/50p

Je podporováno současné interní 10bitové nahrávání v kvalitě C4K/4K při 60p/50p a poměru 4:2:0 a externí 10bitové nahrávání s živým výstupem přes HDMI v kvalitě C4K/4K při 60p/50p a poměru 4:2:2.

Poprvé u značky LUMIX: Současný výstup SDI/HDMI

Můžete současně sledovat výstup SDI, externě zaznamenávat výstup HDMI a ovládat kameru na dálku přes USB nebo LAN tethering.

Správa tepla = neomezené nahrávání

Je použita špičková technologie LUMIX pro rozptyl tepla umožňující neomezený záznam videa ve všech režimech snímání na kompaktním a lehkém přístroji.

Dálkové ovládání pomocí softwaru LUMIX Tether for Multicam

Datový výstup videa ve formátu RAW Poprvé u značky LUMIX: Ethernet / PoE+ kompatibilní fotoaparát IP streamování s počítačem (protokol RTP/RTSP) Poprvé u značky LUMIX: Vstup Genlock a vstup/výstup časového kódu

Specifikace

Standard systému Micro Four Thirds
10,2 megapixelů
Funkce záznamu videa v kvalitě 4K
V-Log L
Výstup HDMI a výstup SDI
Vstup Genlock a vstup/výstup časového kódu
Kompatibilní se sítí ethernet a PoE+
Wi-Fi
Bluetooth

10,2 megapixelový

C4K/4K 60p/50p 10bitový

V-Log L

Ethernet / PoE+ (IEEE802.3at compliant) compatible

Inspirujte se

Fotoaparát LUMIX Box-Style DC-BGH1
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 545 g
Slot na paměťové karty ano
Typ podporovaných karet SD karta
Wi-Fi ano
Výrobce Panasonic
Typ snímače 1MOS
Celkové rozlišení 10.2 Mpix

Podobné produkty