Pioneer HTP-076

100 %
(4 hodnocení)

V roce 1938 představil zakladatel Pioneer Corp. Matsumoto Nozomu první japonský dynamický reproduktor, čímž určil další směrování budoucí značky Pioneer. Tehdy se jmenovala Fukuin Shokai Denki Seisakusho a jejím hlavním smyslem do dnešních dní zůstává zprostředkování mimořádných zážitků všem svým zákazníkům. Získejte více vzrušujících zážitků z hudby, filmů nebo her s praktickým balíčkem pro vytvoření 5.1k domácího kina. Pioneer HTP-076 se skládá z AV receiveru, subwooferu a kompaktních předních,... Celý popis

Koupit za 15 641 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

V roce 1938 představil zakladatel Pioneer Corp. Matsumoto Nozomu první japonský dynamický reproduktor, čímž určil další směrování budoucí značky Pioneer. Tehdy se jmenovala Fukuin Shokai Denki Seisakusho a jejím hlavním smyslem do dnešních dní zůstává zprostředkování mimořádných zážitků všem svým zákazníkům.

Získejte více vzrušujících zážitků z hudby, filmů nebo her s praktickým balíčkem pro vytvoření 5.1k domácího kina. Pioneer HTP-076 se skládá z AV receiveru, subwooferu a kompaktních předních, centrálního a prostorových reproduktorů.

Dolby Atmos/Dolby Surround Upmixing.
HTP-076 je kompatibilní s 3.1.2k konfigurací nejnovější kino zvukové platformy Dolby Atmos. Můžete reprodukovat objektově orientovaný zvuk hladkými, zakřivenými pohyby nebo realistickým trojrozměrným pohybem nad hlavou. Další zvukové kodeky, jako jsou PCM a DSD, lze získat pomocí Dolby Surround pro vychutnání 3D prostorového zvuku.

DTS:X/DTS Neural:X Upmixing.
DTS: X je zvukový kodek nové generace od DTS, který využívá zvuku založeného na objektech k umožnění nových pohlcujících a interaktivních zvukových zážitků. Protože DTS: X dokáže automaticky přizpůsobit zvuk existujícím kanálům a systému reproduktorů, není nutné žádné specifické rozvržení reproduktorů. Zažijte pohlcující zvukovou scénu s neuvěřitelně bohatým a živým zvukem. Další zvukové kodeky, jako jsou PCM a DSD, lze získat pomocí DTS Neural: X pro vychutnání 3D prostorového zvuku.

Dolby Atmos Height Virtualization a DTS Virtual:X.
Když hrajete jakýkoli formát Dolby, podmanivý Dolby Atmos Height Virtualizer umožňuje více pohlcující zážitek z poslechu, vytváří virtuální prostorový a výškový efekt z tradičního rozvržení reproduktorů bez použití dalších prostorových nebo výškových reproduktorů. S DTS Virtual: X si můžete vychutnat trojrozměrný pohlcující zvuk podobný DTS: X, bez potřeby výškových nebo zadních reproduktorů. Tato technologie podporuje 2 až 7.1,4kanálový vstupní zdroj pro dodání 2 až 5,1k rozvržení reproduktorů. Virtuální DTS: X pracuje se všemi kodeky DTS, včetně DTS: X.

Reflex Optimizer.
Při použití reproduktorů s podporou Dolby Atmos se zvuk s vysokou směrovostí odráží od stropu, zatímco zvuk s nízkou směrovostí přímo zasahuje uši. Různé cesty způsobují fázový posun, takže zvuk je nepříjemný. Reflex Optimizer, který používá technologii Phase Control, upravuje tento posun a zlepšuje lokalizaci zvukového obrazu tím, že vyrovnává frekvence, čímž vytváří ideální reprodukční prostředí.

Synchronizovaný zvuk.
Jako inovativní řešení fázového zpoždění mezi subwooferem a hlavními reproduktory, způsobené filtrem pro správu basů, Phase Control kompenzuje zpožděné basy pro zlepšení synchronizace zvuku.

Video připravené pro novou generaci.
HTP-076 podporuje průchod signálů HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) a Dolby Vision. Připojením kompatibilního zdrojového zařízení si můžete vychutnat tyto nejnovější video standardy na kompatibilním displeji. A co víc, všechny HDMI terminály podporují 4K (60p/4:4:4/24-bit), Wide Color Gamut (BT.2020) a HDCP 2.2, takže při přechodu na nová zařízení nebudete mít žádný problém a můžete si také užít prémiový obsah, jako jsou videa 4K s ochranou proti digitálnímu kopírování.

Výstup Zóny B pro bezdrátová sluchátka.
HTP-076 je vybaven výstupními audio konektory Zóny B pro rozšíření zvuku hlavní zóny připojením doku pro bezdrátová sluchátka. Zvuk přehrávaný v obývacím pokoji můžete poslouchat prostřednictvím bezdrátových sluchátek.

Bezdrátová technologie Bluetooth.
Streamujte skladby z kompatibilních zařízení pomocí vestavěné bezdrátové technologie Bluetooth (verze 4.2 + LE). HTP-076 obsahuje profily A2DP/AVRCP s podporou kodeků SBC/AAC. Stisknutím tlačítka Bluetooth na předním panelu můžete přímo spustit funkci BT, i když je jednotka v pohotovostním režimu.
Zobrazit více

Parametry

Hloubka 32.1 mm
Hmotnost 7 kg
Šířka 43.5 mm
Výška 14.8 mm
Výrobce Pioneer
Počet reproduktorů 5+1