PlayStation Classic

86 %
(36 hodnocení)

Sony Playstation Classic Stejná, a přesto lepší! Taková je nová verze klasické herní konzole PlayStation Classic, která nabízí původní systém v kompaktnějším provedení. Ikonický design se známým logem, původními tlačítky i totožným obalem vás přenese v čase o 24 let zpátky. Jediným rozdílem je velikost – nový model je o 45 % menší, snadno ho tak umístíte kamkoli. Zahrajte si legendární hry, které jsou součástí konzole, a užijte si radost z ikonického ovladače, bez kterého by PlayStation Classic... Celý popis

Koupit za 3 089 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sony Playstation Classic

Stejná, a přesto lepší! Taková je nová verze klasické herní konzole PlayStation Classic, která nabízí původní systém v kompaktnějším provedení. Ikonický design se známým logem, původními tlačítky i totožným obalem vás přenese v čase o 24 let zpátky. Jediným rozdílem je velikost – nový model je o 45 % menší, snadno ho tak umístíte kamkoli. Zahrajte si legendární hry, které jsou součástí konzole, a užijte si radost z ikonického ovladače, bez kterého by PlayStation Classic nebyl to pravé ořechové.

Návrat ke klasice

Jste-li zapáleným zastáncem herních konzolí, neměl by vaší pozornosti ujít staro-nový model PlayStaton Classic. Konzole obsahuje ikonický systém PlayStation, jenž udělal v minulém století díru do světa hraní her, v kompaktní velikosti.

Jako vejce vejci

PlayStation Classic je perfektní kopií originální konzole z roku 1994. Kromě stejných tlačítek a totožného loga se dočkáte také stejného obalu. Rozdíl v designu najdete pouze ve velikosti – nový model je o 45 % menší, a tedy mnohem mobilnější

Legendární hry

Součástí konzole je balíček těch nejpopulárnějších her z originálního systému PlayStation. Zahrajte si 20 bezvadných her, na kterých jste možná vyrůstali – například Tekken 3, Grand Theft Auto, Final Fantasy VII, Oddworlds: Abe’s Oddysee a spoustu dalších. Díky virtuální paměťové kartě si můžete snadno ukládat veškeré postupy.

Ikonický ovladač

Aby se vám PlayStation Classic perfektně ovládal, nechybí ani nezbytný doplněk v podobě ergonomického ovladače. Ten disponuje ikonickým designem s klasickým ovládáním a v balení najdete rovnou dva kusy.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty