Sony PS5 - Bezdrátová sluchátka PULSE 3D Připravte se, přichází nová generace herního zvuku, ruku v ruce s bezdrátovými sluchátky Pulse 3D, kompatibilními s konzolemi PS5. S těmito sluchátky, dokonale uzpůsobenými pro 3D zvuk, se ocitnete ve středu neuvěřitelné pohlcujícího zvku. Vytříbené provedení 2 mikrofony potlačující hluk Nabíjení přes USB-C port Snadno přístupné ovládací prvky Až 12 hodin bezdrátového hraní Dokonalé provedení Budete styloví. Sluchátka svým vzhledem perfektně ladí s konzolí... Celý popis

Koupit za 2 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sony PS5 - Bezdrátová sluchátka PULSE 3D
Připravte se, přichází nová generace herního zvuku, ruku v ruce s bezdrátovými sluchátky Pulse 3D, kompatibilními s konzolemi PS5. S těmito sluchátky, dokonale uzpůsobenými pro 3D zvuk, se ocitnete ve středu neuvěřitelné pohlcujícího zvku.

Vytříbené provedení
2 mikrofony potlačující hluk
Nabíjení přes USB-C port
Snadno přístupné ovládací prvky
Až 12 hodin bezdrátového hraní

Dokonalé provedení
Budete styloví. Sluchátka svým vzhledem perfektně ladí s konzolí PS5. Navíc se pyšní vylepšenými náušníky a pohodlným náhlavním obloukem. V sobě pak ukrývají dva mikrofony, které jsou umístěné tak, aby dobře zachytili každý zvuk. To že bude znít opravdu čistě pak zajistí technologie potlačení okolního hluku.
Pohodlné ovládání
Upravte si během hraní nastavení díky vestavěným ovládacím prvkům. Ztlumení mikrofonu. Nastavení hlasitosti a zvuku ve hře i v chatu.  Vše pohodlně při ruce. Se speciálním tlačítkem pro monitorování mikrofonu pak můžete snadno zjistit, jak vás slyší vaši spoluhráči.
3,5mm konektor
Pomocí dodávaného kabelu audio s 3,5mm konektorem jednoduše připojíte sluchátka s mikrofonem k soupravě PlayStation VR a mobilním zařízením.
Obsah balení

Bezdrátová sluchátka PULSE 3D™
Bezdrátový adaptér
USB kabel
Audio kabel
Tištěné materiály

Klíčové vlastnosti
Sluchátka pro PlayStation 5. Vybavena mikrofonem. Kompatibilní i s PC. Uzavřená konstrukce. Vybavena mikrofonem. Vytříbené provedení. Pohodlná čelenka a vylepšené náušníky. 2 mikrofony potlačující okolní hluk. Vestavěná baterie s kapacitou na 12 hodin bezdrátového přehrávání. Snadno přístupné ovládací prvky. Nabíjení přes USB-C port. Audio kabel s 3,5mm konektorem.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 12 hodin
Účel pro Playstation
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Výrobce PlayStation
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor 3,5 mm Jack + USB
Typ sluchátek uzavřená
Sluchátka s mikrofonem ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty