Repelent Predator Parazit sprej na vši je spolehlivý repelent proti vším. Obsahuje látku IR 3535, tj. široce používaný repelent proti zamoření a opětovnému napadení vší dětskou a další přídavné látky, které napomáhají k dosažení maximálního účinku ochrany proti vším. - Přípravek poskytuje efektivní ochranu před napadením vší po dobu až 24 hodin. - Na prevenci a při výskytu vší a hnid - Pro děti od 1 roku. - Bez oplachu působí až 24 hodin. - Vhodný na každodenní použití, výrobek je šetrný k vlasům... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Repelent Predator Parazit sprej na vši je spolehlivý repelent proti vším. Obsahuje látku IR 3535, tj. široce používaný repelent proti zamoření a opětovnému napadení vší dětskou a další přídavné látky, které napomáhají k dosažení maximálního účinku ochrany proti vším.

- Přípravek poskytuje efektivní ochranu před napadením vší po dobu až 24 hodin.
- Na prevenci a při výskytu vší a hnid
- Pro děti od 1 roku.
- Bez oplachu působí až 24 hodin.
- Vhodný na každodenní použití, výrobek je šetrný k vlasům i pokožce hlavy.
- Lze používat tak dlouho, dokud hrozí riziko nákazy.

Díky obsahu dalších přídavných látek, lze výrobek okrajově využít také při výskytu vší a hnid. Obsažené látky díky svým speciálním fyzikálním vlastnostem blokují respirační průdušnice (dýchací otvory) vší a hnid. Navíc pokryjí celý povrch těla vší a tím přeruší jejich životní funkce. Po 10 minutách od použití se vši udusí a další dospívání hnid je efektivně potlačeno. Tyto látky navíc snižují pevnost uchycení hnid ve vlasech, což usnadňuje jejich česání. Uvedené látky se nevstřebávají do kůže a nedráždí ji, mrtvé vši se nemusí vyčesávat, stačí hlavu po době působení umýt.

Balení obsahuje 100 ml.

Dávkování a způsob užití
Dospělí: až 1,05 g (asi 9 střiků na aplikaci). Děti od 0 do 11 let: 0,5 g (asi 4 střiky na aplikaci).
Přípravek se obvykle používá jednou denně. Při opakované aplikaci dodržujte maximální denní povolený počet aplikací: dospělí a děti starší 1 roku: 3krát denně, děti od 0 do 1 roku: 2krát denně.
Pokud je biocidní přípravek aplikován u dětí mladších 11 let, musí aplikaci provádět dospělý.
Repelent používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte štítek a informace o přípravku. Neaplikujte přípravek na tváře ani v okolí očí. Při aplikaci chraňte oči dítěte a zabraňte vdechnutí přípravku.

Složení
Účinná látka: IR 3535 20 %
Zobrazit více

Parametry

Objem 100 ml
Značka Predator
Množství účinné látky 20 %
Druh spreje
Hmotnost 119 g
Dětské ano
Výrobce Vitar
Proti klíšťatům ne
Proti hmyzu ano
Proti komárům ne
Přírodní ne
Proti pavoukům ne
Bez DEET ano
Voděodolné ne
Bez parfemace ano
Parfemované ne
Použití na pokožku
S obsahem DEET ne
Na citlivou pokožku ne
Zobrazit více parametrů