LED hvězdný projektor Star Master LED Nightlight vám přinese mléčnou dráhu na strop! Star Master je ve světle černý nenápadný válec. Jakmile se však setmí, rozvíjí nenapodobitelnou hru světla. Tisíce malých hvězd jsou promítnuty na strop. Nejen děti mohou být okouzleny hvězdnou oblohou - každý, kdo je trochu romantický nebo v kom je ještě kousek dítěte, bude mít radost z nesčetného barevného třpytu světla. To znamená, počítat hvězdy až do usnutí! Ti, kteří mají zdravý spánek a nepotřebují LED... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LED hvězdný projektor
Star Master LED Nightlight vám přinese mléčnou dráhu na strop!

Star Master je ve světle černý nenápadný válec. Jakmile se však setmí, rozvíjí nenapodobitelnou hru světla. Tisíce malých hvězd jsou promítnuty na strop. Nejen děti mohou být okouzleny hvězdnou oblohou - každý, kdo je trochu romantický nebo v kom je ještě kousek dítěte, bude mít radost z nesčetného barevného třpytu světla. To znamená, počítat hvězdy až do usnutí!

Ti, kteří mají zdravý spánek a nepotřebují LED hvězdnou oblohu k usnutí nebo uklidňující noční světlo, jej mohou použít k ozáření soukromého půlnočního pikniku v obývacím pokoji nebo v hale. Fanoušci hvězd se mohou v budoucnu obejít bez hvězdné tapety a závěsů s hvězdami a jednoduše osvětlit své stěny a stropy hvězdným projektorem. Aby nevznikla nuda, nebeské tělesa svítí v různých barvách. Vzhledem k tomu, že lze projektor provozovat s bateriemi, může být s vámi i venku, ale pak se může stát, že skutečná hvězdná obloha jej nakonec překoná :-)

Detail produktu:

- LED noční projektor s mnoha malými hvězdami a světelnými body

- v různých barvách svítí nádherná hvězdná obloha

- skvělá podívaná, která je také skvělá jako spací pomůcka pro děti

- může být provozován síťovým kabelem a třemi bateriemi AA

- baterie a napájecí kabel nejsou součástí dodávky
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 0.165 kg
Druh originální projektory
Výrobce ISO