Oblíbený model hráčské myši mezi eSports sportovci po celém světě. Proslulá pro její ergonomický design, rychlou odezvu a skálopevnou kvalitu zpracování. Vybavena kvalitním optickým senzorem, který má rozlišení 14000 DPI. Razer DeathAdder přichází s Razer Mechanical Gen-2 Mouse přepínači. Přepínače jsou navrženy pro nejrychlejší časy odezvy pro hraní her a pro delší životnost až 60 milionů kliknutí. ERGONOMIE BEZ LIMITŮ Ikonická ergonomie nyní přichází s neomezeným ovládáním díky duálnímu bezdrátovému... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Oblíbený model hráčské myši mezi eSports sportovci po celém světě. Proslulá pro její ergonomický design, rychlou odezvu a skálopevnou kvalitu zpracování. Vybavena kvalitním optickým senzorem, který má rozlišení 14000 DPI. Razer DeathAdder přichází s Razer Mechanical Gen-2 Mouse přepínači. Přepínače jsou navrženy pro nejrychlejší časy odezvy pro hraní her a pro delší životnost až 60 milionů kliknutí.
ERGONOMIE BEZ LIMITŮ
Ikonická ergonomie nyní přichází s neomezeným ovládáním díky duálnímu bezdrátovému připojení přes ultrarychlé Razer HyperSpeed ??Wireless nebo Bluetooth a 7 programovatelným tlačítkům včetně 2 nových tlačítek na okraji s rychlým přístupem.
LEGENDÁRNÍ KOMFORT
Ikonický tvar DeathAdder, kterému důvěřuje více než 13 milionů fanoušků po celém světě, přinesl nesčetným profesionálům více vítězství než kterákoli jiná myš – včetně trojnásobného mistra světa v League of Legends, Fakera.
NÍZKÁ LATENCE, VYSOKÁ RYCHLOST
Díky vysokorychlostní technologii Razer HyperSpeed ??Wireless používané ve všech našich špičkových herních myších uvolníte svůj skutečný potenciál s bezdrátovým připojením a ultra nízkou latencí.
SKVĚLÁ VÝDRŽ BATERIÍ
Hybridní slot na baterii myši, který lze napájet na jednu baterii AA* nebo AAA, vám dává možnost delší životnosti baterie nebo nižší hmotnosti – to vše v optimální poloze pro vyvážené rozložení hmotnosti. Bezdrátová ergonomická herní myš Razer Deathadder postavená na dlouhé hry vám zaručí fungování celé věky, než bude potřeba vyměnit baterie.
Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed
Herní myš s designem pro praváky
Optický senzor s 14 000 DPI
IPS 300, akcelerace 35 G 7 programovacích tlačítek, přepínače Razer Mechanical Gen-2 Mouse s výdrží nejméně 60 milionů kliknutí
Ergonomické provedení
Duální bezdrátové rozhraní (2.4G a BLE)
Výdrž na baterie: Až 235 hodin (2,4GHz), 615 hodin (BLE) s baterií AA; slot pro hybridní baterie AA/AAA (vždy lze použít jen jeden typ baterie)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Razer
Typ snímání optické
Počet tlačítek 7
Optické rozlišení 14000 dpi
Přenos signálu bezdrátové
Typ zařízení myši
Ergonomie vhodné pro praváky
Herní myš ano
Vertikální ne
Ergonomické ano
Hmotnost 86 g
Zobrazit více parametrů