Herní sluchátka Razer Kraken - Kitty edition Herní sluchátka společnosti Razer, jež je značkou, jejíž příslušenství a herní produkty jsou klasikou a základním kamenem při nespočtu herních akcí, kongresech a turnajů. V tomto konkrétním případě se jedná o výkonná herní sluchátka, která vás dostanou nejenom mimořádným zvukem, ale i svou technologickou základnou a zajímavým designem s kočičíma ušima. - THX prostorový zvuk - 50 mm měniče - zásuvný mikrofon - měkce polstrovaná čelenka - chladivá... Celý popis
Koupit za 3 710 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Herní sluchátka Razer Kraken - Kitty edition
Herní sluchátka společnosti Razer, jež je značkou, jejíž příslušenství a herní produkty jsou klasikou a základním kamenem při nespočtu herních akcí, kongresech a turnajů. V tomto konkrétním případě se jedná o výkonná herní sluchátka, která vás dostanou nejenom mimořádným zvukem, ale i svou technologickou základnou a zajímavým designem s kočičíma ušima.
- THX prostorový zvuk
- 50 mm měniče
- zásuvný mikrofon
- měkce polstrovaná čelenka
- chladivá gelová kapsa v mušli pro lepší odvod tepla
- kočičí uši s RGB podsvícením
Prostorový zvuk THX
Jedná se o sluchátka vybavená do herních bitev THX prostorovým zvukem dodávaným pomocí 50 mm měničů. S takto vybavenými sluchátky je zvuk posílen o další rozměr, díky čemuž získáte ve hrách výhodu oproti svým soupeřům.
Silné a dunivé basy
Kromě hraní her, kde oceníte především prostorový zvuk, můžete sluchátka používat i pro poslech hudby, kde zase oceníte vynikající čistotu zvuku anebo hluboké, dunivé basy.
Lehká a ultra-pohodlná
Sluchátka mají hlínikový rám, který je lehký, flexibilní, ale zároveň i velmi lehký. Sluchátka jsou tak odolná a váží jen pouhých 275 g.
Komfort sluchátek kromě jejich lehkosti perfektně doplňuje měkké polstrování čelenky a pohodlné mušle kombinující v sobě měkkou látku i koženku. Navíc je uvnitř náušníků zabudována kapsa s chladícím gelem, který se postará o to, aby se snížilo hromadění tepla anebo je zde také unikátní drážka pro nožičky vašich brýlí – jednoduše bomba! Samozřejmostí je pak skvělá zvuková izolace od okolí.
Zásuvný mikrofon
Sluchátka jsou vybavena plně zasunovacím a snadno ovladatelným mikrofonem s potlačením okolního hluku a šumu, takže je zajištěn velmi kvalitní přenos zvuku, který vám umožní při hraní her mluvit jasně a bez zkreslení.
Kočičí uši s RGB podsvícením
Sluchátka jsou speciální díky designovým kočičím uším, kdy každé ucho je vybaveno RGB osvětelním Razer Chroma s 16.8 milionů barev. Skvělou vychytávkou je pak možnost rozsvícení každého ucha jinou barvou.
Klíčové vlastnosti
Herní sluchátka přes hlavu s lehkou a zároveň i odolnou hliníkovou konstrukcí. Sluchátka mají speciální design s kočičíma ušima s RGB podsvícením. 50mm měniče s neodymovými magnety. THX prostorový zvuk. Výsuvný jednosměrný mikrofon. Náušníky plněné chladivým gelem pro lepší odvod tepla. Praktické drážky na brýle.
Sluchátka: frekvence 20 Hz – 20 kHz. Impedance 32 Ohmů. Citlivost 109 dB. Příkon 30 mW. Hmotnost 275 g.
Mikrofon: frekvence 100 Hz – 10 kHz. Citlivost -45 dB +/-3 dB.
Slaďte Vaše herní doupě do stylu Razer, koukněte na další produkty zde.
Herní sluchátka společnosti Razer, jež je značkou, jejíž příslušenství a herní produkty jsou klasikou a základním kamenem při nespočtu herních akcí, kongresech a turnajů. V tomto konkrétním případě se jedná o výkonná herní sluchátka, která vás dostanou nejenom mimořádným zvukem, ale i svou technologickou základnou a zajímavým designem s kočičíma ušima.
- THX prostorový zvuk
- 50 mm měniče
- zásuvný mikrofon
- měkce polstrovaná čelenka
- chladivá gelová kapsa v mušli pro lepší odvod tepla
- kočičí uši s RGB podsvícením
Prostorový zvuk THX
Jedná se o sluchátka vybavená do herních bitev THX prostorovým zvukem dodávaným pomocí 50 mm měničů. S takto vybavenými sluchátky je zvuk posílen o další rozměr, díky čemuž získáte ve hrách výhodu oproti svým soupeřům.
Silné a dunivé basy
Kromě hraní her, kde oceníte především prostorový zvuk, můžete sluchátka používat i pro poslech hudby, kde zase oceníte vynikající čistotu zvuku anebo hluboké, dunivé basy.
Lehká a ultra-pohodlná
Sluchátka mají hlínikový rám, který je lehký, flexibilní, ale zároveň i velmi lehký. Sluchátka jsou tak odolná a váží jen pouhých 275 g.
Komfort sluchátek kromě jejich lehkosti perfektně doplňuje měkké polstrování čelenky a pohodlné mušle kombinující v sobě měkkou látku i koženku. Navíc je uvnitř náušníků zabudována kapsa s chladícím gelem, který se postará o to, aby se snížilo hromadění tepla anebo je zde také unikátní drážka pro nožičky vašich brýlí – jednoduše bomba! Samozřejmostí je pak skvělá zvuková izolace od okolí.
Zásuvný mikrofon
Sluchátka jsou vybavena plně zasunovacím a snadno ovladatelným mikrofonem s potlačením okolního hluku a šumu, takže je zajištěn velmi kvalitní přenos zvuku, který vám umožní při hraní her mluvit jasně a bez zkreslení.
Kočičí uši s RGB podsvícením
Sluchátka jsou speciální díky designovým kočičím uším, kdy každé ucho je vybaveno RGB osvětelním Razer Chroma s 16.8 milionů barev. Skvělou vychytávkou je pak možnost rozsvícení každého ucha jinou barvou.
Klíčové vlastnosti
Herní sluchátka přes hlavu s lehkou a zároveň i odolnou hliníkovou konstrukcí. Sluchátka mají speciální design s kočičíma ušima s RGB podsvícením. 50mm měniče s neodymovými magnety. THX prostorový zvuk. Výsuvný jednosměrný mikrofon. Náušníky plněné chladivým gelem pro lepší odvod tepla. Praktické drážky na brýle.
Sluchátka: frekvence 20 Hz – 20 kHz. Impedance 32 Ohmů. Citlivost 109 dB. Příkon 30 mW. Hmotnost 275 g.
Mikrofon: frekvence 100 Hz – 10 kHz. Citlivost -45 dB +/-3 dB.
Slaďte Vaše herní doupě do stylu Razer, koukněte na další produkty zde.
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 275 g |
| Typ kabelového připojení | s 2,5mm jackem |
| Vedení kabelu | s jednostranným vedením kabelu |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 109.0 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 50 mm |
| Délka přívodního kabelu | 130 cm |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | okolo uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Razer |
| Účel | herní |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s vysouvacím mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Motiv | kočičí uši |
| S vibracemi | ne |
| S rádiem | ne |
| Barva produktu | černá |
| Podsvícení | s RGB podsvícením |
| S ušima | ano |
| Svítící | ano |
| Vodotěsná | ne |
| S MP3 přehrávačem | ne |
| S Bluetooth | ne |
| Pro nedoslýchavé (AR-TV) | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ano |
| Zvukový charakter | s důrazem na basy |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| S hlubokými basy (Extra Bass) | ano |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -45.0 dB |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Materiál náušníků | se syntetickou kůží |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| Na poslech hudby | ano |