Herní headset. Razer KRAKEN KITTY V2 USB Headset Pokémon Gengar Ed.. PN RZ04-04730300-R3M1. . Citlivost (sluchátka): 92,5 dB SPL/mW při 1 kHz. Frekvenční odezva (sluchátka): 20 Hz až 20 kHz. Délka ka
Koupit za 4 599 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
RAZER KRAKEN KITTY V2 Pokémon Gengar Ed.
Doprava:
zdarma
Skladem
4 599 Kč
Koupit za 4 599 Kč
97 %
Razer KRAKEN KITTY V2 USB Headset Pokémon Gengar Ed.
Doprava:
zdarma
Skladem
4 286 Kč
Koupit za 4 286 Kč
98 %
Razer KRAKEN KITTY V2 USB GengarEd.
Doprava:
69 Kč
Skladem
4 286 Kč
Koupit za 4 286 Kč
86 %
Razer Kraken Kitty V2 Pokémon Gengar Ed. (lila, USB-A)
Doprava:
89 Kč
4 262 Kč
Koupit za 4 262 Kč
79 %
Razer Kraken Kitty V2 - Pokemon Gengar Ed. RZ04-04730300-R3M1
Doprava:
zdarma
3 552 Kč
Koupit za 3 552 Kč
Popis
Herní headset. Razer KRAKEN KITTY V2 USB Headset Pokémon Gengar Ed.. PN RZ04-04730300-R3M1. . Citlivost (sluchátka): 92,5 dB SPL/mW při 1 kHz. Frekvenční odezva (sluchátka): 20 Hz až 20 kHz. Délka ka
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 330 g |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 40 mm |
| Délka přívodního kabelu | 200 cm |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Typ sluchátek | okolo uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Razer |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 40 h |
| S Bluetooth | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Zvukový charakter | s vyváženým zvukem |
| Se 7.1 prostorovým zvukem | ano |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| Na telefonování | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Podsvícení | s RGB podsvícením |
| S ušima | ano |
| Svítící | ano |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| K PC | ano |
| Materiál náušníků | se syntetickou kůží |
| Na poslech hudby | ano |