Herní sluchátka, drátová, oblouková, uzavřená, titánové měniče 2×40 mm, frekvenční rozsah 20–28 000 Hz, ovládání hlasitosti, černá
Koupit za 1 999 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
RAZER Kraken Kitty V3 X Black
Doprava:
zdarma
Skladem
1 999 Kč
Koupit za 1 999 Kč
96 %
Razer Kraken Kitty V3 X - Black
Doprava:
zdarma
Skladem
1 999 Kč
Koupit za 1 999 Kč
97 %
Razer Kraken Kitty V3 X Black
Doprava:
zdarma
Skladem
1 999 Kč
Koupit za 1 999 Kč
98 %
Razer Kraken Kitty V3 X - Black
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 999 Kč
Koupit za 1 999 Kč
Popis
Herní sluchátka, drátová, oblouková, uzavřená, titánové měniče 2×40 mm, frekvenční rozsah 20–28 000 Hz, ovládání hlasitosti, černá
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 270 g |
| Typ kabelového připojení | s 3,5mm jackem |
| Frekvence do | 28000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 98.0 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 40 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Délka přívodního kabelu | 130 cm |
| S vyměnitelnými náušníky | ano |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Razer |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Motiv | kočičí uši |
| S ušima | ano |
| Se 7.1 prostorovým zvukem | ano |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| K PC | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| S funkcí ztlumení mikrofonu | ano |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -42.0 dB |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Materiál náušníků | s látkovými náušníky |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| Na poslech hudby | ano |