Uvolněte svou vnitřní kočičí energii s herními sluchátky Razer Kraken Kitty V3 X Quartz – s drátovým headsetem s ikonickýma kočičíma ušima, který vám umožní hrát hry, streamovat a poslouchat hudbu stylově. Design sluchátek upoutal pozornost celého světa. Lehký headset, navržený pro celodenní pohodlí, poskytuje pohlcující zvuk a křišťálově čistý hlasový záznam – ať už sledujete nepřátele, chatujete živě nebo znovu objevujete oblíbenou skladbu – a zároveň si bez námahy zachováváte rozkošnost. Hrajtete... Celý popis
Koupit za 1 942 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Razer Kraken Kitty V3 X - Quartz
Doprava:
zdarma
Skladem
1 942 Kč
Koupit za 1 942 Kč
96 %
RAZER Kraken Kitty V3 X Quartz
Doprava:
zdarma
Skladem
1 999 Kč
Koupit za 1 999 Kč
97 %
Razer Kraken Kitty V3 X Quartz
Doprava:
zdarma
Skladem
1 999 Kč
Koupit za 1 999 Kč
98 %
Razer Kraken Kitty V3 X - Quartz
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 999 Kč
Koupit za 1 999 Kč
92 %
Razer Kraken Kitty V3 X - Quartz RZ04-05350100-R3M1 (RZ04-05350100-R3M1)
Doprava:
59 Kč
Skladem
1 942 Kč
Koupit za 1 942 Kč
Popis
Uvolněte svou vnitřní kočičí energii s herními sluchátky Razer Kraken Kitty V3 X Quartz – s drátovým headsetem s ikonickýma kočičíma ušima, který vám umožní hrát hry, streamovat a poslouchat hudbu stylově. Design sluchátek upoutal pozornost celého světa. Lehký headset, navržený pro celodenní pohodlí, poskytuje pohlcující zvuk a křišťálově čistý hlasový záznam – ať už sledujete nepřátele, chatujete živě nebo znovu objevujete oblíbenou skladbu – a zároveň si bez námahy zachováváte rozkošnost. Hrajtete stylově, vyjádřete se a vynikněte v každém streamování nebo hraní. Sluchátka s mikrofonem jsou kompatibilní s různými platformami s 3,5mm audio jackem. Užívejte si plynulé přepínání mezi zařízeními pro okamžitý a nepřerušovaný zvuk – kdykoli a kdekoli. Hlasitost se ovládá otočným kolečkem. Mezi další ovládací prvky patří tlačítko pro ztlumení mikrofonu. Pro lepší pasivní izolaci hluku jsou oválné náušníky přiléhavé a měkce polstrované. Ultralehká konstrukce sluchátek přes hlavu vám...
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 270 g |
| Typ kabelového připojení | s 3,5mm jackem |
| Frekvence do | 28000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 98 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 40 mm |
| Délka přívodního kabelu | 130 cm |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Typ sluchátek | okolo uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Razer |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Pro iPhone | ano |
| K PC | ano |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Pro Android | ano |
| Motiv | kočičí uši |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| S ušima | ano |
| Svítící | ano |
| Vodotěsná | ne |
| S Bluetooth | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| Na cesty a do práce | ano |
| Materiál náušníků | s látkovými náušníky |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| Se 7.1 prostorovým zvukem | ano |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| S funkcí ztlumení mikrofonu | ano |
| Na telefonování | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -42.0 dB |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Na poslech hudby | ano |