Uvolněte limity ponoření se do hry s Razer Kraken V4 – bezdrátovým herním headsetem poháněným Razer Chroma™ RGB. Přeplňované 3 režimy připojení, super širokopásmový mikrofon a 9zónové osvětlení náušníků předefinují způsob hraní všemi představitelnými způsoby. Vychutnejte si plné ponoření do zvuku, ať už jde o váš počítač, konzoli nebo telefon, bez ohledu na scénář. Přejděte do bezdrátového připojení s ultrarychlým 2,4 GHz, Bluetooth, nebo zůstaňte připojeni k nepřetržitému hraní přes USB. Tím,... Celý popis
Koupit za 4 719 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
Razer Kraken V4
Doprava:
69 Kč
4 719 Kč
Koupit za 4 719 Kč
95 %
Sluchátka s mikrofonem Razer Kraken V4, černá, přes uši
Doprava:
55 Kč
Skladem
3 699 Kč
Koupit za 3 699 Kč
96 %
RAZER Kraken V4
Doprava:
zdarma
Skladem
5 099 Kč
Koupit za 5 099 Kč
97 %
Razer Kraken V4 RZ04-05170100-R3M1
Doprava:
zdarma
Skladem
5 099 Kč
Koupit za 5 099 Kč
98 %
Razer Kraken V4
Doprava:
69 Kč
Skladem
5 099 Kč
Koupit za 5 099 Kč
Popis
Uvolněte limity ponoření se do hry s Razer Kraken V4 – bezdrátovým herním headsetem poháněným Razer Chroma™ RGB. Přeplňované 3 režimy připojení, super širokopásmový mikrofon a 9zónové osvětlení náušníků předefinují způsob hraní všemi představitelnými způsoby.
Vychutnejte si plné ponoření do zvuku, ať už jde o váš počítač, konzoli nebo telefon, bez ohledu na scénář. Přejděte do bezdrátového připojení s ultrarychlým 2,4 GHz, Bluetooth, nebo zůstaňte připojeni k nepřetržitému hraní přes USB.
Tím, že pokrývá širší frekvenční rozsah zvuku, tento zasouvací mikrofon nové generace zachytí neuvěřitelné množství detailů ve vašem hlase, takže vše, co řeknete, zní čistě, bohatě a přirozeně.
Náš patentovaný 3dílný design měniče tlačí na výjimečné výšky, středy a hloubky, které se nezamlžují, a poskytuje dynamičtější zážitek z poslechu pro hlubší ponoření.
S naším pokročilým prostorovým zvukem 7.1 si vychutnejte věrnou akustiku, která optimalizuje zvukový design vaší hry, takže vše slyšíte, jako byste byli přímo uprostřed toho všeho.
Vyvážení her/chatu pro rychlý mix her/chatu a úpravy hlasitosti.
Snadno přepínejte mezi úpravou celkové hlasitosti nebo mixem hry/chatu a získejte správnou rovnováhu mezi zvukem hry a hlasovými komunikacemi i v chaosu bitvy.
9 zónové osvětlení sluchátek s technologií Razer Chroma™ RGB
Díky přístupu k 16,8 milionům barev a sadě světelných efektů použijte svá preferovaná nastavení a sledujte, jak bezproblémově funguje s více než 300 hrami a 500 zařízeními u více než 50 partnerů.
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 28 kHz
Impedance: 32 Ohm (1 kHz)
Citlivost: 98 dBSPL / mW při 1 kHz podle HATS
Specifikace ovladače: 40 mm
Typ ovladače: Razer™ TriForce Titanium
Náušníky: Oválné náušníky
Prodyšná látka s polštářky z paměťové pěny
Typ připojení: Bezdrátové: 2,4 GHz Bezdrátové přes USB typu C dongle nebo Bluetooth 5.3
Kabel: USB typu A
Bluetooth kodek: AAC, SBC
Hmotnost: 350 g
Výsuvný super širokopásmový mikrofon Razer™ HyperClear
Vzor snímání: Jednosměrný
Frekvenční odezva mikrofonu: 100 Hz - 10 kHz
Citlivost mikrofonu (@1kHz): -42 ± 3 dBV/Pa, 1 kHz
Prostorový zvuk THX: K dispozici pouze v systému Windows 10® 64bitový (nebo vyšší)
Ovládání hlasitosti
Volič hlasitosti
Další ovládací prvky
Tlačítko ztlumení mikrofonu
Tlačítko pro vyvážení hry/chatu
Tlačítko Razer SmartSwitch
Výdrž baterie
Až 70 hodin (vypnuté osvětlení, připojení 2,4 GHz)
Až 35 hodin (zapnuto osvětlení, připojení 2,4 GHz)
Osvětlení: Razer Chroma™ RGB
Kompatibilita: PC, Mac (bezdrátový, kabelový), PlayStation (bezdrátový, kabelový), Nintendo Switch (bezdrátový, kabelový), Steam Deck (bezdrátový, kabelový), mobilní zařízení (bezdrátový, kabelový), Android, iOS
Vychutnejte si plné ponoření do zvuku, ať už jde o váš počítač, konzoli nebo telefon, bez ohledu na scénář. Přejděte do bezdrátového připojení s ultrarychlým 2,4 GHz, Bluetooth, nebo zůstaňte připojeni k nepřetržitému hraní přes USB.
Tím, že pokrývá širší frekvenční rozsah zvuku, tento zasouvací mikrofon nové generace zachytí neuvěřitelné množství detailů ve vašem hlase, takže vše, co řeknete, zní čistě, bohatě a přirozeně.
Náš patentovaný 3dílný design měniče tlačí na výjimečné výšky, středy a hloubky, které se nezamlžují, a poskytuje dynamičtější zážitek z poslechu pro hlubší ponoření.
S naším pokročilým prostorovým zvukem 7.1 si vychutnejte věrnou akustiku, která optimalizuje zvukový design vaší hry, takže vše slyšíte, jako byste byli přímo uprostřed toho všeho.
Vyvážení her/chatu pro rychlý mix her/chatu a úpravy hlasitosti.
Snadno přepínejte mezi úpravou celkové hlasitosti nebo mixem hry/chatu a získejte správnou rovnováhu mezi zvukem hry a hlasovými komunikacemi i v chaosu bitvy.
9 zónové osvětlení sluchátek s technologií Razer Chroma™ RGB
Díky přístupu k 16,8 milionům barev a sadě světelných efektů použijte svá preferovaná nastavení a sledujte, jak bezproblémově funguje s více než 300 hrami a 500 zařízeními u více než 50 partnerů.
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 28 kHz
Impedance: 32 Ohm (1 kHz)
Citlivost: 98 dBSPL / mW při 1 kHz podle HATS
Specifikace ovladače: 40 mm
Typ ovladače: Razer™ TriForce Titanium
Náušníky: Oválné náušníky
Prodyšná látka s polštářky z paměťové pěny
Typ připojení: Bezdrátové: 2,4 GHz Bezdrátové přes USB typu C dongle nebo Bluetooth 5.3
Kabel: USB typu A
Bluetooth kodek: AAC, SBC
Hmotnost: 350 g
Výsuvný super širokopásmový mikrofon Razer™ HyperClear
Vzor snímání: Jednosměrný
Frekvenční odezva mikrofonu: 100 Hz - 10 kHz
Citlivost mikrofonu (@1kHz): -42 ± 3 dBV/Pa, 1 kHz
Prostorový zvuk THX: K dispozici pouze v systému Windows 10® 64bitový (nebo vyšší)
Ovládání hlasitosti
Volič hlasitosti
Další ovládací prvky
Tlačítko ztlumení mikrofonu
Tlačítko pro vyvážení hry/chatu
Tlačítko Razer SmartSwitch
Výdrž baterie
Až 70 hodin (vypnuté osvětlení, připojení 2,4 GHz)
Až 35 hodin (zapnuto osvětlení, připojení 2,4 GHz)
Osvětlení: Razer Chroma™ RGB
Kompatibilita: PC, Mac (bezdrátový, kabelový), PlayStation (bezdrátový, kabelový), Nintendo Switch (bezdrátový, kabelový), Steam Deck (bezdrátový, kabelový), mobilní zařízení (bezdrátový, kabelový), Android, iOS
Parametry
| Přenos zvuku | bezdrátová i kabelová |
| Hmotnost | 350 g |
| Typ kabelového připojení | s USB Type-A |
| Typ bezdrátového připojení | Bluetooth s donglem |
| Frekvence do | 28000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 98 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 40 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Výrobce | Razer |
| Účel | herní |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Skládací | ano |
| Typ sluchátek | na uši |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| S odnímatelným kabelem | ano |
| S vyměnitelnými náušníky | ano |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s vysouvacím mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Pro iPhone | ano |
| K PC | ano |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Pro Android | ano |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 70.0 h |
| Vodotěsná | ano |
| S Bluetooth | ano |
| Dosah bezdrátového signálu | 12 m |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.3 |
| True Wireless | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| Do vody a na plavání | ne |
| S AAC kodekem | ano |
| S SBC kodekem | ano |
| Se 7.1 prostorovým zvukem | ano |
| S herním režimem | ano |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| Pro Nintendo Switch | ano |
| Pro Playstation | ano |
| Podsvícení | s RGB podsvícením |
| Svítící | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| S funkcí ztlumení mikrofonu | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -42.0 dB |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Materiál náušníků | s látkovými náušníky |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |