Ponořte se do živého spektra zvuku s Razer Kraken V4 X – kabelová herní náhlavní souprava s technologií Razer Chroma™ RGB. Nyní vylepšeno o kompatibilitu USB C a USB A, posuňte své hraní do nových výšin a ponořte se do všech vašich oblíbených platforem. Náš patentovaný 3dílný design měniče tlačí na výjimečné výšky, středy a hloubky, které se nezamlžují, a poskytuje dynamičtější zážitek z poslechu pro hlubší ponoření. Vylepšený vzor snímání mikrofonu zajišťuje více hlasu a méně hluku, zatímco... Celý popis
Koupit za 2 263 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Sluchátka přes uši Razer Kraken V4 X
Doprava:
zdarma
Skladem
2 263 Kč
Koupit za 2 263 Kč
92 %
Razer Kraken V4 X - Minecraft Ed. RZ04-05180200-R3M1 (RZ04-05180200-R3M1)
Doprava:
59 Kč
Skladem
3 299 Kč
Koupit za 3 299 Kč
96 %
RAZER Kraken V4 X
Doprava:
zdarma
Skladem
2 299 Kč
Koupit za 2 299 Kč
97 %
Razer Kraken V4 X RZ04-05180100-R3M1
Doprava:
zdarma
Skladem
2 299 Kč
Koupit za 2 299 Kč
98 %
Razer Kraken V4 X
Doprava:
69 Kč
Skladem
2 299 Kč
Koupit za 2 299 Kč
Popis
Ponořte se do živého spektra zvuku s Razer Kraken V4 X – kabelová herní náhlavní souprava s technologií Razer Chroma™ RGB. Nyní vylepšeno o kompatibilitu USB C a USB A, posuňte své hraní do nových výšin a ponořte se do všech vašich oblíbených platforem.
Náš patentovaný 3dílný design měniče tlačí na výjimečné výšky, středy a hloubky, které se nezamlžují, a poskytuje dynamičtější zážitek z poslechu pro hlubší ponoření.
Vylepšený vzor snímání mikrofonu zajišťuje více hlasu a méně hluku, zatímco jeho zatahovací konstrukce umožňuje optimální umístění nebo ochranu, když se nepoužívá.
S naším pokročilým prostorovým zvukem 7.1 si vychutnejte věrnou akustiku, která optimalizuje zvukový design vaší hry, takže vše slyšíte, jako byste byli přímo uprostřed toho všeho.
Pevné, těsně přiléhající náušníky poskytují vynikající zvukovou izolaci a pohodlí, což vám umožní hrát celé hodiny v úplném a nepřerušovaném ponoření.
Užijte si pohlcující zvuk pro všechny své oblíbené platformy pouze s jedinou náhlavní soupravou. Přepínejte mezi počítačem, konzolí, telefony a dalšími pomocí konvertibilního kabelu typu C a typu A.
Využívá technologii Razer Chroma™ RGB pro lepší přizpůsobení. Díky přístupu k 16,8 milionům barev a sadě světelných efektů použijte svá preferovaná nastavení a sledujte, jak bezproblémově funguje s více než 300 hrami a 500 zařízeními u více než 50 partnerů.
Sluchátka
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
Impedance: 32 Ohm
Citlivost (@1 kHz): 96 dBSPL/mW při 1 kHz podle HATS
Ovladače: Přizpůsobený ovladač Dynamic 40 mm
Vnitřní průměr mušle: 62 x 42 mm
Typ připojení: USB typu C nebo USB typu A (přes přiložený adaptér)
Přibl. hmotnost: 300 g
Oválné ušní polštářky: Prodyšná tkanina s polštářky z paměťové pěny
Mikrofon
Frekvenční odezva: 100 Hz – 10 kHz
Odstup signálu od šumu: > 60 dB
Citlivost (@1 kHz): -42 ± 3 dBV/Pa, 1 kHz
Vzor snímání: Jednosměrné ovládání na mušce
Volič hlasitosti
Tlačítko ztlumení mikrofonu
Použití zvuku
Kabel: USB typu C nebo USB typu A (přes přiložený adaptér)
7.1 Prostorový zvuk: K dispozici pouze v systému Windows 10® 64bitový (nebo vyšší)
Náš patentovaný 3dílný design měniče tlačí na výjimečné výšky, středy a hloubky, které se nezamlžují, a poskytuje dynamičtější zážitek z poslechu pro hlubší ponoření.
Vylepšený vzor snímání mikrofonu zajišťuje více hlasu a méně hluku, zatímco jeho zatahovací konstrukce umožňuje optimální umístění nebo ochranu, když se nepoužívá.
S naším pokročilým prostorovým zvukem 7.1 si vychutnejte věrnou akustiku, která optimalizuje zvukový design vaší hry, takže vše slyšíte, jako byste byli přímo uprostřed toho všeho.
Pevné, těsně přiléhající náušníky poskytují vynikající zvukovou izolaci a pohodlí, což vám umožní hrát celé hodiny v úplném a nepřerušovaném ponoření.
Užijte si pohlcující zvuk pro všechny své oblíbené platformy pouze s jedinou náhlavní soupravou. Přepínejte mezi počítačem, konzolí, telefony a dalšími pomocí konvertibilního kabelu typu C a typu A.
Využívá technologii Razer Chroma™ RGB pro lepší přizpůsobení. Díky přístupu k 16,8 milionům barev a sadě světelných efektů použijte svá preferovaná nastavení a sledujte, jak bezproblémově funguje s více než 300 hrami a 500 zařízeními u více než 50 partnerů.
Sluchátka
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
Impedance: 32 Ohm
Citlivost (@1 kHz): 96 dBSPL/mW při 1 kHz podle HATS
Ovladače: Přizpůsobený ovladač Dynamic 40 mm
Vnitřní průměr mušle: 62 x 42 mm
Typ připojení: USB typu C nebo USB typu A (přes přiložený adaptér)
Přibl. hmotnost: 300 g
Oválné ušní polštářky: Prodyšná tkanina s polštářky z paměťové pěny
Mikrofon
Frekvenční odezva: 100 Hz – 10 kHz
Odstup signálu od šumu: > 60 dB
Citlivost (@1 kHz): -42 ± 3 dBV/Pa, 1 kHz
Vzor snímání: Jednosměrné ovládání na mušce
Volič hlasitosti
Tlačítko ztlumení mikrofonu
Použití zvuku
Kabel: USB typu C nebo USB typu A (přes přiložený adaptér)
7.1 Prostorový zvuk: K dispozici pouze v systému Windows 10® 64bitový (nebo vyšší)
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 300 g |
| Typ kabelového připojení | s 3,5mm jackem |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 96 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 40 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Délka přívodního kabelu | 180 cm |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | na uši |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Razer |
| Účel | herní |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s vysouvacím mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Vodotěsná | ne |
| S vibracemi | ne |
| Barva produktu | černá |
| Podsvícení | s RGB podsvícením |
| Svítící | ano |
| S Bluetooth | ne |
| True Wireless | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| S ENC | ano |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| Do vody a na plavání | ne |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| Se 7.1 prostorovým zvukem | ano |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| Pro Nintendo Switch | ano |
| Pro Playstation | ano |
| Pro PlayStation 5 | ano |
| Pro PlayStation 4 | ano |
| S pouzdrem | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| K PC | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| S funkcí ztlumení mikrofonu | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -42.0 dB |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Materiál náušníků | s látkovými náušníky |
| Univerzální | ano |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| Na poslech hudby | ano |