Razer | Headset | Kraken V4 X | Wired | Over-Ear | Microphone | Pokémon Edi Razer Technické detaily: Výrobce – Razer - Funkce balení / Gross depth (mm): 90.00 mm - Funkce balení / Gross-Brushrow (mm): 125.00 mm - Funkce balení / Gross width (mm): 90.00 mm - Kvalita balení / balení: 1.00 ks - Funkce balení / Papír/Pasteboard: 90.00 g - Balíček funkcí / Plastic (No PET): 20.00 g - Balení obsahuje / vážící hmotnost (kg): 0.11 kg - Balíček funkcí / Objem (m3): 0.00 m³ - Balíček funkcí / Embeeded... Celý popis
Koupit za 3 101 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Razer | Headset | Kraken V4 X | Wired | Over-Ear | Microphone | Pokémon Edi
Razer
Technické detaily:
Výrobce – Razer
- Funkce balení / Gross depth (mm): 90.00 mm
- Funkce balení / Gross-Brushrow (mm): 125.00 mm
- Funkce balení / Gross width (mm): 90.00 mm
- Kvalita balení / balení: 1.00 ks
- Funkce balení / Papír/Pasteboard: 90.00 g
- Balíček funkcí / Plastic (No PET): 20.00 g
- Balení obsahuje / vážící hmotnost (kg): 0.11 kg
- Balíček funkcí / Objem (m3): 0.00 m³
- Balíček funkcí / Embeeded battery: Ne
- Balíček funkcí / WEEE tax: Ne
- Balíček funkcí / Palette Množství: 568 ks
- Technické detaily / Gross hmotnost: 1.76 kg
- Technické detaily / hmotnost: 1.65 kg
- Technické detaily / Výrobce: Razer
- Technické detaily / Bezdrátové připojení: Ne
- Technické detaily / produktové jméno výrobce: Kraken V4 X
- Technické detaily / Produktový výrobce rodiny: Headset
- Technické detaily / Mikrofon: Ano
- Technické detaily / Typ připojení: Wired
- Technické detaily / Styl nošení: Over-Ear
- Technické detaily / Odstraňování šumu: Ne
- Technické detaily / Wireless: Ne
- Konektivita / USB port: Ne
- Konektivita / délka kabelu: 1.8 m
- Reproduktory / Velikost reproduktoru: 40 mm
- Design / barva: Pokémon Edition
- Sluchátková souprava / Impedance: 32 ?
- Další vlastnosti / Frekvenční rozsah: 100-10 k Hz
- Další vlastnosti / Konektor(y): USB Type C nebo USB Type A
- Obecný / kompatibilní popis: PC, Mac, PlayStation, Nintendo Switch (docked mode), Steam Deck, Mobile Devices, Android, iOS
- Varranty: 24 měsíců
Razer
Technické detaily:
Výrobce – Razer
- Funkce balení / Gross depth (mm): 90.00 mm
- Funkce balení / Gross-Brushrow (mm): 125.00 mm
- Funkce balení / Gross width (mm): 90.00 mm
- Kvalita balení / balení: 1.00 ks
- Funkce balení / Papír/Pasteboard: 90.00 g
- Balíček funkcí / Plastic (No PET): 20.00 g
- Balení obsahuje / vážící hmotnost (kg): 0.11 kg
- Balíček funkcí / Objem (m3): 0.00 m³
- Balíček funkcí / Embeeded battery: Ne
- Balíček funkcí / WEEE tax: Ne
- Balíček funkcí / Palette Množství: 568 ks
- Technické detaily / Gross hmotnost: 1.76 kg
- Technické detaily / hmotnost: 1.65 kg
- Technické detaily / Výrobce: Razer
- Technické detaily / Bezdrátové připojení: Ne
- Technické detaily / produktové jméno výrobce: Kraken V4 X
- Technické detaily / Produktový výrobce rodiny: Headset
- Technické detaily / Mikrofon: Ano
- Technické detaily / Typ připojení: Wired
- Technické detaily / Styl nošení: Over-Ear
- Technické detaily / Odstraňování šumu: Ne
- Technické detaily / Wireless: Ne
- Konektivita / USB port: Ne
- Konektivita / délka kabelu: 1.8 m
- Reproduktory / Velikost reproduktoru: 40 mm
- Design / barva: Pokémon Edition
- Sluchátková souprava / Impedance: 32 ?
- Další vlastnosti / Frekvenční rozsah: 100-10 k Hz
- Další vlastnosti / Konektor(y): USB Type C nebo USB Type A
- Obecný / kompatibilní popis: PC, Mac, PlayStation, Nintendo Switch (docked mode), Steam Deck, Mobile Devices, Android, iOS
- Varranty: 24 měsíců
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 310 g |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 40 mm |
| Délka přívodního kabelu | 180 cm |
| Typ sluchátek | okolo uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Razer |
| Účel | herní |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| S odnímatelným mikrofonem | ano |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Motiv | Pokémon Kanto (Starters Edition) |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Se 7.1 prostorovým zvukem | ano |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| Pro Nintendo Switch | ano |
| Pro Playstation | ano |
| Pro PlayStation 4 | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| Zvukový charakter | s důrazem na basy |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| S hlubokými basy (Extra Bass) | ano |
| K PC | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| S funkcí ztlumení mikrofonu | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Hi-Fi | ano |
| Na poslech hudby | ano |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Materiál náušníků | s látkovými náušníky |
| Komfort při nošení | pro vícehodinový poslech |