TriForce 40 mm drivery, 7.1 prostorový zvuk, retraktilní HyperClear cardioidní mikrofon, USB-C/A kabel, žlutý design s Kanto Starters (Pikachu, Charmander, Bulbasaur, Squirtle).
Koupit za 3 441 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
92 %
Razer Pokémon Kanto Starters Ed. KRAKEN V4 X Wired Gaming Headset RZ04-05180300-R3M1 (RZ04-05180300-R3M1)
Doprava:
59 Kč
Skladem
3 441 Kč
Koupit za 3 441 Kč
96 %
RAZER KRAKEN V4 X Pokémon Kanto Start.Ed.
Doprava:
59 Kč
Skladem
3 099 Kč
Koupit za 3 099 Kč
97 %
Razer Kraken V4 X Pokémon Kanto Starters Edition RZ04-05180300-R3M1
Doprava:
zdarma
Skladem
3 099 Kč
Koupit za 3 099 Kč
Popis
TriForce 40 mm drivery, 7.1 prostorový zvuk, retraktilní HyperClear cardioidní mikrofon, USB-C/A kabel, žlutý design s Kanto Starters (Pikachu, Charmander, Bulbasaur, Squirtle).
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 340 g |
| Vedení kabelu | s jednostranným vedením kabelu |
| Frekvence do | 28000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 96 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 40 mm |
| Délka přívodního kabelu | 180 cm |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Typ sluchátek | okolo uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Razer |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s vysouvacím mikrofonem |
| Pro iPhone | ne |
| K PC | ano |
| Motiv | Pokémon Kanto Starters Edition |
| S vibracemi | ne |
| Podsvícení | s RGB podsvícením |
| Svítící | ano |
| Vodotěsná | ne |
| S Bluetooth | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ano |
| Zvukový charakter | s vyváženým zvukem |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| Se 7.1 prostorovým zvukem | ano |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| S funkcí ztlumení mikrofonu | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Materiál náušníků | s velurovými náušníky |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| Na poslech hudby | ano |