Respelen MiniCam

20 %
(1 hodnocení)

Český návod ke stažení Zajistěte dokonalou ochranu vašeho domova a vašich blízkých! Buďte vždy o krok před událostmi a sledujte je živě přímo z vašeho telefonu. Díky této mini spy kameře budete vždy informováni o každém pohybu. Nainstalovat ji můžete doma, venku, v kanceláři, ale také jí můžete využít jako kameru do auta, nebo dětskou chůvičku. Jednoduše spárujte kameru s vaším mobilním telefonem pomocí bezplatné aplikace. Když kamera zaznamená pohyb, okamžitě vám pošle notifikaci přímo na váš... Celý popis

Popis

Český návod ke stažení
Zajistěte dokonalou ochranu vašeho domova a vašich blízkých! Buďte vždy o krok před událostmi a sledujte je živě přímo z vašeho telefonu.
Díky této mini spy kameře budete vždy informováni o každém pohybu. Nainstalovat ji můžete doma, venku, v kanceláři, ale také jí můžete využít jako kameru do auta, nebo dětskou chůvičku. Jednoduše spárujte kameru s vaším mobilním telefonem pomocí bezplatné aplikace. Když kamera zaznamená pohyb, okamžitě vám pošle notifikaci přímo na váš telefon. Teď budete mít kontrolu nad tím, co se děje, i když nejste fyzicky přítomni doma. Všechny záznamy budou uloženy do paměťové karty.

Mini velikost
Tato kamera je neuvěřitelně malá a sotva viditelná s magnetickým připevněním. S průměrem pouhých 3,5 cm ji můžete umístit do jakéhokoliv rohu nebo připevnit na jakoukoliv železnou plochu. 
Noční vidění
Tato kamera je vybavena vestavěnými infračervenými světly a režimem nočního snímání! Je schopná vynikajícím způsobem nahrávat i za nepříznivých světelných podmínek a poskytuje noční vidění s dosahem až 5 metrů. Díky tomu bude váš domov v bezpečí jak ve dne, tak i v noci.
Baterie & napájení
Tato kamera může být napájena pomocí microUSB kabelu z běžné nabíječky nebo powerbanky.Při napájení powerbankou o kapacitě 20 000 mAh můžete kameru používat až 24 dní. Další výhodou je integrovaná baterie s kapacitou 150mAh. Díky této baterii můžete kameru používat až 90 minut bez připojeného napájecího kabelu.
Klíčové vlastnosti

Mini rozměry
Až 90 minut provozu bez napájení
Noční vidění
Detekce pohybu
Zasílání notifikací
Podpora micro SD karet až do velikosti 32 GB

Balení obsahuje

MiniCam
USB napájecí kabel
Magnetický stojan
Zobrazit více

Parametry

Slot na paměťové karty ano
Výrobce Respelen
Full HD ano

Podobné produkty