Chcete si užít večerní pohodu bez štípanců a ustavičného bzukotu a zároveň svůj domov zvelebit svěže bylinkovou vůní? Zkuste přírodní osvěžovač vzduchu od Rozvoněno s obsahem éterických olejů z levandule lékařské a citronely, které jsou nevítaným návštěvníkům krajně nelibé a zároveň s tím přispívají i k povzbuzení mysli, zahnání chmurných myšlenek.  Rozvoněné produkty vznikají ručně na jižní Moravě a každý kus je originál. Aromaterapeutickou vůní unikátních éterických směsí pohladí všechny smysly... Celý popis

Koupit za 175 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chcete si užít večerní pohodu bez štípanců a ustavičného bzukotu a zároveň svůj domov zvelebit svěže bylinkovou vůní? Zkuste přírodní osvěžovač vzduchu od Rozvoněno s obsahem éterických olejů z levandule lékařské a citronely, které jsou nevítaným návštěvníkům krajně nelibé a zároveň s tím přispívají i k povzbuzení mysli, zahnání chmurných myšlenek. 

Rozvoněné produkty vznikají ručně na jižní Moravě a každý kus je originál. Aromaterapeutickou vůní unikátních éterických směsí pohladí všechny smysly a svíčkami z rostlinných či včelích vosků vykouzlí útulno naprosto kdekoli. To vše se této české rodinné firmě daří za pomoci čistých přírodních surovin, z velké části lokálních a s minimální zátěží naší planety. Jejich domácí zútulňovače se vám zapíší do srdcí úchvatnou vůní, udržitelností i dobrotou, jejich koupí totiž přispějete dobročinnému projektu.
Zobrazit více

Parametry

Objem 100 ml