Samsung WW60A3120BE

80 %
(6 hodnocení)

Hygienicky čisté prádlo s úsporou energie Nebojte se skvrn ani nečistot, které by mohly hyzdit vaše pečlivě udržované oblečení. Moderní pračka WW60A3120BE/LE od společnosti Samsung využívá pokročilý parní systém, který nejen že hlouběji pronikne do jednotlivých vláken a odstraní i odolné nečistoty, ale rovněž zvládne připravit váš oblíbený outfit k opětovnému nošení za pouhých 15 minut. Potěší i bezobslužný samočistící systém bubnu Drum Clean bez nutnosti použití chemie a funkce Hygiene Steam, efektivně... Celý popis

Koupit za 6 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hygienicky čisté prádlo s úsporou energie
Nebojte se skvrn ani nečistot, které by mohly hyzdit vaše pečlivě udržované oblečení. Moderní pračka WW60A3120BE/LE od společnosti Samsung využívá pokročilý parní systém, který nejen že hlouběji pronikne do jednotlivých vláken a odstraní i odolné nečistoty, ale rovněž zvládne připravit váš oblíbený outfit k opětovnému nošení za pouhých 15 minut. Potěší i bezobslužný samočistící systém bubnu Drum Clean bez nutnosti použití chemie a funkce Hygiene Steam, efektivně odstraňující až 99,9 % potenciálně nebezpečných bakterií. Vrcholem je pak technologie digitálního invertoru využívající silné magnety, která šetří energii a zároveň přináší prodlouženou záruku 10 let na motor pračky.

Parní sauna pro vaše prádlo
Nechte své oblečení pocítit očistnou kůru pomocí páry, jež je vypouštěna ze dna bubnu. Cyklus Hygiene Steam zvládne důkladné čištění i bez předpírky a navíc spolehlivě odstraní i odolné nečistoty a až 99,9 % potenciálně nebezpečných bakterií.

Odhodlaný sprinter v boji proti špíně
Potřebujete mít po ruce svůj oblíbený outfit, nebo jste snad něco zapomněli vyprat v minulé várce? V tom případě jistě využijete pracího programu Quick Wash, který je schopen dokonale vyprat menší dávky prádla za pouhých 15 minut. Vy tak budete moci navléknout oblíbené oblečení, nebo připravit ratolestem dres na další trénink zase o něco svižněji.

Za čistší pračku bez chemie
Pokud usilujete o co možná největší šetrnost k přírodě, jistě neradi používáte chemické čisticí prostředky, které navíc kromě životního prostředí mohou být agresivní i vůči vaší pračce. To ovšem zcela odpadá s funkcí Drum Clean, jež spolehlivě odstraní zbytky pracího přípravku z bubnu pračky pomocí kombinace namáčení, pulzování a vysokorychlostního odstřeďování. Výsledkem bude dokonalá čistota zařízení bez námahy a výdajů za chemii.

Prádlo vždy čisté a voňavé
Čas od času se může stát, že musíte někam vyrazit a nechat prádlo v pračce. Po návratu jej pak nacházíte s nepříjemným zatuchlým zápachem, který zcela zničí energii, kterou jste na praní vynaložili. Tomu však pračka Samsung WW60A3120BE/LE učiní přítrž s důmyslnou funkcí Delay End, jež vám umožní přednastavit cyklus až na 24 hodin dopředu, takže můžete začít prát třeba večer a dokončit program ráno, nebo si poslední okamžiky praní nechat na váš příchod z práce. Výsledkem bude dokonale svěží a voňavé prádlo za všech okolností.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Maximální náplň pračky 6 kg
Hlučnost při praní 74 dB
Hlučnost při odstřeďování 74 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost 55 kg
Barva bílá
Počet otáček 1200 ot./min
Vestavná ano
Počet programů 12
Minipračky ne
Motor invertorový
Slim ano
Ikea Metod ne
Doba trvání programu Eco 3.18 min
Otevírání dvířek levé
Český panel ne
Energetická třída C
Spotřeba vody 43 l
Třída emise hluku B
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 55 kWh
Účinnost pracího výkonu A
Třída účinnosti odstřeďování C
Odložený start ano
Aqua Stop ne
Displej ano
Dětská pojistka ano
Sprchování prádla ne
Parní praní ano
Fuzzy Logic ano
Hloubka 40 cm
Šířka 60 cm
Výška 85 cm
Pet program ne
Program pro alergiky ano
Program pro vlnu ano
Program pro hedvábí ne
Program pro outdoor ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty