Cena se může v jednotlivých regionech lišit. -- Odstraňuje 99,9 % bakterie, plísně a viry. Věděli jste, že jedna bakteriální buňka vytvoří za méně než 24 hodin kolonii 1 miliardy bakterií. Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru vyvinul dezinfekční prostředek na podlahy a plochy se 4 účinky, který v jednom kroku odstraní mastnotu a vodní kámen, dezinfikuje a provoní všechny omyvatelné povrchy. Zanechá povrchy čisté, lesklé a se svěží limetkovou vůní. Tento produkt má trojí účinnost: Baktericidní... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cena se může v jednotlivých regionech lišit. -- Odstraňuje 99,9 % bakterie, plísně a viry. Věděli jste, že jedna bakteriální buňka vytvoří za méně než 24 hodin kolonii 1 miliardy bakterií.
Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru vyvinul dezinfekční prostředek na podlahy a plochy se 4 účinky, který v jednom kroku odstraní mastnotu a vodní kámen, dezinfikuje a provoní všechny omyvatelné povrchy. Zanechá povrchy čisté, lesklé a se svěží limetkovou vůní.
Tento produkt má trojí účinnost: Baktericidní podle normy EN13697 (5 min). Fungicidní podle normy EN13697 (15 min). Aktivní na virus chřipky A (H1N1) a virus Herpes Simplex podle metodiky normy EN 14476 (5 min).
Odstraňuje kromě jiného: Herpes virus, virus chřipky H1N1, salmonelu, bakterie Escherichia-coli, Staphylocuccus aureus, Candida albicans, Aspergillus Brasiliensis.
POUŽITÍ
Použití ve zředěném stavu: K čištění nalijte 2 uzávěry přípravku do 5 litrů horké vody.
Použití bez ředění: K čištění a dezinfekci naneste přípravek přímo na čištěný povrch (1/4 uzávěru přípravku/m²).
Následně otřete čistou, vlhkou houbou. U povrchů, které přicházejí do styku s potravinami, hračkami a také povrchů, které jsou v neustálém kontaktu s dětmi nebo zvířaty, nechte působit 15 minut a opláchněte vodou.
Nepoužívejte na povrchy z hliníku, mosazi, kůže nebo přírodního mramoru. V případě pochybností vždy nejdříve vyzkoušejte produkt na málo viditelném místě.
BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ
H319 - Způsobuje vážné podráždění očí.P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.P301+P312 - PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře, tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně).P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.P501 - Odstraňte obsah a obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady, pokud obsah není zcela spotřebován.
O ZNAČCE
Vše začalo v roce 1994, když se značka Sanytol, založená ve spolupráci s profesionály na dezinfekci v nemocničním prostředí, objevila na trhu s 5 výrobky, aby naplnila očekávání spotřebitelů v oblasti zdraví a bezpečnosti. Bez chlóru, tyto výrobky jsou zárukou bezpečnosti a zdraví pro celou rodinu.
Od té doby nepřestal Sanytol inovovat tak, aby mohl nabízet výrobky stále účinnější, odpovídající potřebám spotřebitelů. Značka Sanytol dnes nabízí široký výběr účinných a praktických řešení pro úklid a dezinfekci.
Zobrazit více

Parametry

Objem 1 l
Značka Sanytol
Výrobce Marca