SHERON Kontakt sprej 300 ml SHERON Kontakt sprej 300 ml Přípravek pro údržbu a péči elektrických zařízení v automobilovém průmyslu - ochrana elektrických kontaktů alternátorů, rozdělovačů, svíček a reflektorů. SHERON Sprej na kontakty je přípravek pro údržbu a péči elektrických zařízení v automobilovém průmyslu - ochrana elektrických kontaktů alternátorů, rozdělovačů, svíček a reflektorů. Je také vhodný na vysoko i nízkofrekvenční přístroje, pro televizní, rádiové a měřicí přístroje. Nastříkejte... Celý popis

Koupit za 95 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SHERON Kontakt sprej 300 ml
SHERON Kontakt sprej 300 ml

Přípravek pro údržbu a péči elektrických zařízení v automobilovém průmyslu - ochrana elektrických kontaktů alternátorů, rozdělovačů, svíček a reflektorů. SHERON Sprej na kontakty je přípravek pro údržbu a péči elektrických zařízení v automobilovém průmyslu - ochrana elektrických kontaktů alternátorů, rozdělovačů, svíček a reflektorů. Je také vhodný na vysoko i nízkofrekvenční přístroje, pro televizní, rádiové a měřicí přístroje.

Nastříkejte na kontakty a nechte působit 5 - 10 vteřin. Čištěné kontakty několikrát sepněte a rozepněte. Odstraňuje (vytěsní) vlhkost z ošetřeného kontaktu. Zabraňuje oxidaci Čistí a chrání kontakty před korozí.

Další produkty značky SHERON
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sheron
Objem 300 ml