Objektiv SIGMA 105mm F2.8 DG DN Macro ze série Art je dokonalým nástrojem pro zachycení makro snímků na bezzrcadlových systémech. Špičkový optický design nabízí výjimečnou ostrost a extrémní detaily ve všech situacích. Při vývoji byl kladen důraz na korekci podélné chromatické aberace, kterou nelze řešit automatickými korekcemi ve fotoaparátu. Objektiv nabízí reprodukci obrazu 1:1 s minimální zaostřovací vzdáleností 29,5 cm. Optická konstrukce je složená ze 17 elementů ve 12 skupinách a obsahuje... Celý popis

Koupit za 18 891 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Objektiv SIGMA 105mm F2.8 DG DN Macro ze série Art je dokonalým nástrojem pro zachycení makro snímků na bezzrcadlových systémech. Špičkový optický design nabízí výjimečnou ostrost a extrémní detaily ve všech situacích. Při vývoji byl kladen důraz na korekci podélné chromatické aberace, kterou nelze řešit automatickými korekcemi ve fotoaparátu.
Objektiv nabízí reprodukci obrazu 1:1 s minimální zaostřovací vzdáleností 29,5 cm. Optická konstrukce je složená ze 17 elementů ve 12 skupinách a obsahuje jeden SLD člen.
Použité antireflexní krytí Super Multi-Layer Coating pomáhá eliminovat nežádoucí odlesky a ghosting. O rychlé, plynulé a tiché ostření se stará ultrasonický HSM motor s optimalizovaným algoritmem AF.
Objektiv je vybaven přepínačem hladkého a krokového chodu clonového prstence, zámkem clonového kroužku, přepínačem módu ostření a konfigurovatelným tlačítkem AFL. Konstrukce objektivu je utěsněná proti prachu a vodě umožňující nerušeně fotografovat za každého počasí.
Vysvětlivky

Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.

Objektiv je vybaven záručním listem (kartou).

Případnou 4. letou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.AWH.cz.
Zobrazit více

Parametry

Typ objektivu s pevným ohniskem
Výrobce SIGMA
Určen pro Sony
Rozdělení podle zorného úhlu makro
Maximální ohnisková vzdálenost 105 mm
Minimální ohnisková vzdálenost 105 mm
Minimální zaostřovací vzdálenost 29.5 cm
Maximální clona 22
Poměr zobrazení 1 : 1
Průměr filtru 62 mm
Hmotnost 710 g
Světelnost objektivu na nejdelší ohnisko (F) 2.8
Světelnost objektivu na nejkratší ohnisko (F) 2.8
Pro formát snímače Full Frame
Světelnost f/2.8
Optický stabilizátor ne
Makro režim ano
Odolnost vůči prachu/vlhku ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty