Sonoff T2EU1C-RF

73 %
(3 hodnocení)

Chytrý bezdrátový nástěnný spínač Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1 kanál) Vypínač Sonoff má jeden kanál a vyznačuje se moderním designem a bezdrátovým provozem. Možnost dálkového ovládání zvyšuje komfort používání.     Ovládání prostřednictvím aplikace Pro větší pohodlí můžete spínač ovládat pomocí aplikace eWeLink, která je kompatibilní s operačním systémem Android nebo iOS. Přepínač také podporuje hlasové funkce s Amazon Alexa a Google Assistant. Díky tomuto řešení nemusíte ani vstávat z pohovky,... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Chytrý bezdrátový nástěnný spínač Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1 kanál)

Vypínač Sonoff má jeden kanál a vyznačuje se moderním designem a bezdrátovým provozem. Možnost dálkového ovládání zvyšuje komfort používání.

 

 

Ovládání prostřednictvím aplikace

Pro větší pohodlí můžete spínač ovládat pomocí aplikace eWeLink, která je kompatibilní s operačním systémem Android nebo iOS. Přepínač také podporuje hlasové funkce s Amazon Alexa a Google Assistant. Díky tomuto řešení nemusíte ani vstávat z pohovky, abyste zhasli světla. Vypínač akceptuje 433MHz RF protokol, který je kompatibilní s dílčími zařízeními Sonoff, takže jej můžete používat jako dálkové ovládání.

 

Funkce plánování

Spínač Sonoff má funkci plánování, kdy můžete rozhodnout, kdy se světla rozsvítí nebo zhasnou. Spínač T2EU1C také spolupracuje s nástěnnými spínači Sonoff TX, které umožňují ovládat světlo ze dvou různých pozic bez nutnosti zapojování.

 

Moderní design

Vypínač má jednoduchý design, takže se hodí do každého moderního interiéru. Skleněný panel je odolný proti poškrábání a tlačítka jsou modře podsvícená, což vám usnadní jejich lokalizaci v noci. Jas tlačítek se mění v závislosti na množství světla v místnosti. V závislosti na vašich potřebách můžete vypínač Sonoff namontovat třemi způsoby. Můžete jej například přilepit na zeď, přišroubovat na zeď nebo připevnit na stůl.

 

 

Značka
Sonoff

Model
T2EU1C

RF
433MHz

Materiál
Panel z tvrzeného PC skla

Rozsah signálu
>50m (volný prostor)

Napájení
6V (3V *2 baterie)

Model baterie
CR2032

Barva
bílá

Počet kanálů
1

Rozměry
86 x 86 x 9 mm

Kompatibilita
RFR2, RFR3, 4CHPROR3, TX, Slampher R2

Hlasové ovládání
Amazon Alexa, Google Assistant

Operační systém
Android, iOS

Aplikace
eWeLink

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonoff
Napájení Na baterie