Sony HDR-CX405

86 %
(28 hodnocení)

Typ snímače: CMOS Velikost snímače (1/"): 5.8 Rozlišení foto (Mpx): 2.3 Max. rozlišení videa: Full HD Optický zoom (x): 30 Digitální zoom (x): 350 Ostření: automatické; manuální Minimální osvětlení (lux): 3 Min. ohnisková vzdálenost (mm): 1.9 Max. ohnisková vzdálenost (mm): 57 Světelnost objektivu (f/): 1,8 - 4,0 Hledáček : bez hledáčku Rozlišení hledáčku (pix): Úhlopříčka displeje (palce): 2.7 Rozlišení LCD (pix): 230400 USB : ANO HDMI : ANO AV výstup: ANO Wi-Fi: NE Interní... Celý popis

Koupit za 6 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Typ snímače: CMOS

Velikost snímače (1/"): 5.8

Rozlišení foto (Mpx): 2.3

Max. rozlišení videa: Full HD

Optický zoom (x): 30

Digitální zoom (x): 350

Ostření: automatické; manuální

Minimální osvětlení (lux): 3

Min. ohnisková vzdálenost (mm): 1.9

Max. ohnisková vzdálenost (mm): 57

Světelnost objektivu (f/): 1,8 - 4,0

Hledáček : bez hledáčku

Rozlišení hledáčku (pix):

Úhlopříčka displeje (palce): 2.7

Rozlišení LCD (pix): 230400

USB : ANO

HDMI : ANO

AV výstup: ANO

Wi-Fi: NE

Interní paměť (GB): 0

Podpora paměťových karet: ANO

Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity)

Formát záznamu video: MKV (H.264)

Systém záznamu: paměťová karta

Provedení výrobku: černá barva

Vytvořte nezapomenutelné vzpomínky

Videokamera s možností záznamu v rozlišení HD a formátu XAVC S s optickou stabilizací SteadyShot™.

• Inteligentní aktivní režim optické stabilizace obrazu Optical SteadyShot™

• 26,8mm širokoúhlý objektiv s 30x optickým zoomem

• Záznam s vysokou přenosovou rychlostí 50 Mb/s

Inteligentní aktivní režim optické stabilizace obrazu Optical SteadyShot™

Pokročilá stabilizace obrazu udržuje záznam bez rozmazání, i když jsou podmínky záznamu náročné nebo se uživateli chvějí ruce.

Širokoúhlý až 26,8mm objektiv

Ať už se jedná o video nebo fotografie, špičkový širokoúhlý objektiv vám umožní zachytit lepší snímky krajin a interiéru, kde není dostatek místa, abyste si poodstoupili. Vybrané videokamery mohou v režimu Videozáznam zaznamenávat širokoúhle stejně jako 26,8mm (s poměrem stran 16:9) i bez širokoúhlé předsádky.

Výjimečná kvalita obrazu

Formát XAVC S s vysokou přenosovou rychlostí je určen pro videokameramany, kteří chtějí svoji práci posunout na vyšší úroveň. Formát XAVC S, který poskytuje neuvěřitelnou kvalitu, je vybudován na formátu XAVC, který používají profesionální tvůrci filmů a vysílací společnosti, a využívá inteligentní kompresi dat pro export uživatelsky přívětivých velikostí souborů.

Zvýraznění Movie Maker

Všestranný nástroj pro přehlednou úpravu videozáznamů Highlight Movie Maker nabízí několik funkcí, které vám ušetří čas. Přidávejte zvýraznění ke klíčovým momentům během nahrávání a nechte software automaticky synchronizovat přechody do zvoleného soundtracku.

Funkce Motion Shot Video

Funkce Motion Shot Video přehraje sekvenci vrstvených snímků, které sledují zachycenou akci v sekundových intervalech a umožňují vám ji tak podrobně analyzovat. Během přehrávání můžete interval upravit nebo přehrávání zastavit a pořídit a sdílet snímek.

Vestavěný kabel USB

Vestavěný kabel USB uschovaný v řemínku na ruku je velmi praktický pro mimořádně rychlé nabíjení a připojení k počítači. Není tedy třeba balit navíc kabel USB nebo napájecí adaptér AC, které zbytečně překážejí. Pro nabíjení bez počítače lze využít kompaktní adaptér AC-USB (volitelný).

Snímač CMOS Exmor®

Tento velký špičkový snímač zlepšuje kvalitu obrazu, redukuje šum v tmavém prostředí a umožňuje jemné rozostření pozadí.

Obrazový procesor BIONZ X™

Pokročilý obrazový procesor BIONZ X™ vám pomůže dosáhnout přirozenější živosti a realističnosti kvality obrazu i možností rychlejšího zpracování.

Objektiv ZEISS®

Společnosti Sony a Carl Zeiss® sdílí odhodlání poskytovat mimořádný výkon a design a proto pro modely videokamer společnosti Sony Handycam® společně vyvinuly objektivy kombinující nejlepší možnou optiku s elektronikou a technologií snímače prémiové kvality.

Zachycení fotografií 9,2 MP

Někdy video nepotřebujete – nebo nechcete. V takovém případě si můžete na videokameře nastavit režim fotografování a pořídit úchvatné vysoce kvalitní 9,2MP snímky, jako byste měli k dispozici fotoaparát.

Progresivní záznam

Čisté filmy obsahující dvojnásobek obrazových dat filmů zaznamenaných v režimu s prokládáním můžete zaznamenávat v režimu postupného nahrávání v rozlišení Full HD při frekvenci 60p/50p. Snímky jsou stejně plynulé jako snímky zaznamenané při frekvenci 60/50 snímků za sekundu a každý snímek je zaznamenán jako jeden plný snímek. Snímek pořízený z videa zaznamenaného v režimu postupného nahrávání je opravdu ostrý.

Dvojitý záznam videa

Nahrávejte dva filmy zároveň – jeden v maximální kvalitě formátu XAVC S nebo AVCHD a druhý ve formátu mp4. Získáte tak jeden malý soubor připravený pro okamžité sdílení a navíc soubor v profesionální kvalitě pro další úpravy.

Režim duálního záznamu

Režim duálního záznamu vám umožňuje současně pořizovat video i fotografie v rozlišení HD a zachytit tak to nejlepší oběma způsoby.

Funkce rozpoznání obličeje Face Detection

Automaticky optimalizuje zaostření, expozici a barvy a dosáhne tak nejlepších výsledků. Pokud chcete nějaké osobě přidělit prioritu, stačí klepnout na její obličej na displeji LCD. Výběr klíčové osoby je užitečný, pokud chcete snímat na události s velkým množstvím lidí. Pokud objekt opustí snímek, videokamera si jej zapamatuje. Jakmile znovu vstoupí na scénu, priorita se mu opět přidělí.

Inteligentní automatický režim

Tato funkce automaticky určí typ zachycované scény a optimalizuje kombinaci nastavení ze tří skupin (Obličej, Scéna, Chvění fotoaparátu). Poskytuje ty nejlepší výsledky až pro 180 typů scén, i v noci a při scénách s protisvětlem. Vybraná nastavení se pro přehlednost zobrazí na displeji LCD jako ikony.

Funkce Smile Shutter

Krásné úsměvy rychle pominou, ale s touto funkcí o ně už nikdy nepřijdete. I při záznamu videa můžete automaticky zachycovat momentky usmívajících se tváří.

Procházení událostmi

Tato videokamera Handycam® přehrává skupinová videa GUI a fotografie, které jste zaznamenali jako samostatné události, a umožňuje tak snadné procházení a přehrávání. Lepší organizace, vyhledávání, zobrazení a sdílení osobního obsahu dosáhnete pomocí výběru ze tří schémat zobrazení (podle potřeby) ze zobrazení událostí a indexů.

Obrazové efekty

Popusťte uzdu vaší fantazii. Obrazové efekty vámumožňují přidávat až sedm kreativních efektů (Částečná dekolorizace, Retro, Měkký efekt high-key, Monochromatické s vysokým kontrastem, Efekt fotoaparátu pro děti, Populární barvy, Posterizace), aniž byste museli něco složitě upravovat na počítači. Přináší vám lepší zábavu u filmů i fotografií.

Ruční nastavení pro clonu a rychlost závěrky

Tato kamera vám dává volnost při výběru ručních nastavení ovládání clony a rychlosti závěrky při pořizování záznamů s protisvětlem, v podexponovaných podmínkách a dalších situacích.

Duální kompatibilita paměťových karet

Tato videokamera Handycam® má sloty po karty Memory Stick Micro™ a karty Micro SD / SDHC, takže můžete pohodlně zaznamenávat na tu, která je zrovna připravená.

PlayMemories™ Home

Díky softwaru PlayMemories™ Home nainstalovanému v počítači můžete záznam snadno importovat z videokamery Handycam® a zobrazit, upravit, tisknout a sdílet ho na webu, vypálit soubory na disk a dokonce můžete vytvořit video s přehráváním více pohledů se simultánním zobrazením na rozdělené obrazovce až čtyř vybraných klipů.

Provoz na baterie typu X

Použijte extra lehkou, mimořádně kompaktní baterii typu X, s níž minimalizujete celkovou velikost a váhu této videokamery Handycam® za provozu.

Specifikace

Velikost a hmotnost

Rozměry (Š x V x H) Přibl. 54,0 x 59,5 x 128,0 mm (s dodanou baterií)

Hmotnost Přibl. 215 g (s dodanou baterií)

Snímač

Typ snímače

Snímač CMOS Exmor R® typu 1/5,8 (3,1 mm) s technologií „převráceného“ snímače

Efektivní pixely (video) Přibl. 2,29 MP (16:9)

Efektivní pixely (fotografie) Přibl. 2,29 MP (16:9), Přibl. 1,71 MP (4:3)

Objektiv

Typ objektivu ZEISS® Vario-Tessar®

Světelnost (nejnižší clona) F1,8 až F4,0

Ohnisková vzdálenost f=1,9–57,0 mm

Ohnisk. vzdálenost (35 mm) (video) f=26,8–804,0 mm (16:9)

Ohnisk. vzdál. (35 mm) (fotografie) f=26,8–804,0 mm (16:9), f=32,8–984,0 mm (4:3)

Minimální vzdálenost pro zaostření Přibl. 1 cm (širokoúhlý), přibl. 80 cm (teleobjektiv)

Zoom

Optický zoom 30x

Digitální zoom 350x

Stabilizace obrazu

SteadyShot Optický stabilizátor obrazu SteadyShot

Expozice

Režimy expozice Auto (Automaticky), Ručně (nabídka)

Kompenzace protisvětla Ano (Automaticky)

Minimální osvětlení Standardně: 6 luxů (rychlost závěrky 1/25), Nízké osvětlení: 3 luxy (rychlost závěrky 1/25)

Vyvážení bílé

Režimy vyvážení bílé Auto (Automaticky), Jedenstisk, Venkovní, Interiér

LCD

Typ obrazovky 6,7cm displej LCD Clear Photo (typ 2,7) (230 400 bodů) širokoúhlý (16:9)

Seřízení úhlu Úhel otevření: max. 90 stupňů, úhel otočení: max. 270 stupňů.

Ovládání jasu Ano (Menu)

Závěrka

Rychlost závěrky Rozsah automatického ovládání (1/6–1/10000 s), Standard (1/25–1/10000 s), Ruční ovládání čočky (1/25–1/10000 s), Ruční závěrka (1/6–1/10000 s)

Zaostřování

Typ ostření Kontrastní automatické ostření

Režim ostření Auto (Automaticky), Ručně (nabídka)

Oblast zaostření Zaostřování v plném rozsahu

Snímání

Obrazový procesor Obrazový procesor BIONZ™ X

Samospoušť Přibl. 10 s (Fotografie)

Volba scény Auto (Automaticky), Noční scéna, Východ a západ slunce, Ohňostroj, Krajina, Portrét, Reflektor, Pláž, Sníh

Obrazové efekty Ano

Další funkce snímání Rozpoznání obličeje Face Detection, Smile Shutter, stabilizace obrazu, inteligentní automatický režim, funkce Motion Shot Video,

Paměťová média

Kompatibilní záznamová média Kompatibilní s kartami Memory Stick Micro™ a Micro SD/SDHC/SDXC

Záznam

Formát záznamu (video) Kompatibilní s formátem AVCHD verze 2.0: MPEG4-AVC/H.264, Mp4: MPEG-4 AVC / H.264, Formát XAVC S, MPEG4-AVC/H264

Formát záznamu (fotografie) Kompatibilní s DCF verze 2.0; Exif verze 2.3; MPF Baseline

Rozlišení videa AVCHD: 1920 x 1080 / 50p (PS), 50i (FX, FH), 1440 x 1080 / 50i (HQ, LP), mp4: 1280 x 720 25p, XAVC S HD: 1920 x 1080/50p, 25p

Rychlost záznamu videa (ABR/VBR) AVCHD PS: Přibl. 28 Mb/s, FX: Přibl. 24 Mb/s, FH: Přibl. 17 Mb/s, HQ: Přibl. 9 Mb/s, LP: Přibl. 5 Mb/s, XAVC S HD: Přibl. 50 Mb/s, mp4: Přibl. 3 Mb/s

Velikost fotografie (rež. fotogr.) L: 9,2 megapixelu 16:9 (4032 x 2272), 6,9 megapixelu 4:3 (3024 x 2272), S: 2,1 megapixelu 16:09 (1920 x 1080), 0,3 megapixelu 4:3 (640 x 480)

Velikost fotografie (režim filmu) L: 9,2 megapixelu 16:9 (4032 x 2272), S: 2,1 megapixelu 16:9 (1920 x 1080)

Velikost fotografie (rež. fotogr.) 2,1 megapixelu 16:9 (1920 x 1080)

Velikost fotografie (duální záznam) 9,2 megapixelu 16:9 (4032 x 2272), 2,1 megapixelu 16:9 (1920 x 1080)

Progresivní režim AVCHD: 50p, progresivní záznam, mp4: 25p, progresivní záznam, XAVC S HD: 50p/25p, progresivní záznam

Audio

Formát záznamu zvuku Dolby® Digital (2kanálový, stereofonní), Dolby® Digital Stereo Creator, MPEG-4 AAC-LC 2 kanály, MPEG-4 lineární PCM 2k (48 kHz/16 bitů)

Mikrofon Vestavěný mikrofon s funkcí zoomu

Reproduktor Monofonní reproduktor

Rozhraní

Vstupní a výstupní konektory Výstup pro kompozitní video, Konektor HDMI

Kryt objektivu Příručka

Přehrávání

Režimy přehrávání Zvýraznění Movie Maker, Zvýraznění BGM (6 předinstalovaných hudebních souborů), Prezentace (fotografie)

Výkon

Dodávaná baterie Dobíjecí baterie (NP-BX1)

Nabíjení přes rozhraní USB Ano

Spotřeba energie (displej LCD) HD: 2,1 W

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.708

Výška (cm):

Šířka (cm):

Hloubka (cm):

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.726

Výška (cm): 16.00

Šířka (cm): 13.50

Hloubka (cm): 10.50

EAN: 4548736001114

Záruční doba: 24 měsíců

Videokamera Exmor R CMOS snímač, 2.3Mpix, 30x zoom, optická stabilizace, Full HD, úhlopříčka 2.7", 230400pix, USB, HDMI, AV výstup
Zobrazit více

Parametry

Digitální zoom 350 x
Ohnisková vzdálenost minimální 1.9
Ohnisková vzdálenost maximální 57
Optický zoom 30 x
3D kamera ne
Hloubka 128 mm
Výška 59.5 mm
Šířka 54 mm
Hmotnost 215 g
Slot na paměťové karty ano
Typ podporovaných karet MicroSDHC / MemoryStick micro
Stabilizátor obrazu ano
Funkce digitálního fotoaparátu ano
Režim barevného nočního záznamu ne
Typ stabilizátoru Optický
Dálkový ovladač ne
Minimální osvětlení 3
Wi-Fi ano
USB ano
S-Video výstup ne
A/V výstup ano
Vstup mikrofonu ne
HDMI výstup ano
Výrobce Sony
Typ záznamu videokamery paměťová karta
Úhlopříčka LCD 2.7 palce
Full HD ano
Typ snímače CMOS
Celkové rozlišení 9.2 Mpix
Rozlišení v režimu foto 2.3 Mpix
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty