Specifikace může být výrobcem změněna bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. Trek FX 3 je všestranné krosové kolo, které zvládá sportovní výkony, dojíždění po městě i pohodlné vyjížďky po cyklostezkách a v lehčím terénu. Základem je lehký hliníkový rám, který je osazený lehkou karbonovou vidlicí, intuitivním řazením 1x10 a výkonnými kotoučovými brzdami, které zastaví za každého počasí. Řídítka s ergonomickými gripy pohlcují vibrace a přináší tak ještě větší radost z jízdy. Řazení... Celý popis
Koupit za 29 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
Trekingové kolo Trek FX 3 Disc - Hex Blue M 700c 2025
Doprava:
250 Kč
Skladem
29 990 Kč
Koupit za 29 990 Kč
100 %
Trek FX 3 2025
Doprava:
zdarma
29 990 Kč
Koupit za 29 990 Kč
100 %
Trek FX 3 gen 4 2025
Doprava:
79 Kč
29 990 Kč
Koupit za 29 990 Kč
96 %
Trek FX 3 2025
Doprava:
zdarma
20 990 Kč
Koupit za 20 990 Kč
Popis
Specifikace může být výrobcem změněna bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační.
Trek FX 3 je všestranné krosové kolo, které zvládá sportovní výkony, dojíždění po městě i pohodlné vyjížďky po cyklostezkách a v lehčím terénu.
Základem je lehký hliníkový rám, který je osazený lehkou karbonovou vidlicí, intuitivním řazením 1x10 a výkonnými kotoučovými brzdami, které zastaví za každého počasí.
Řídítka s ergonomickými gripy pohlcují vibrace a přináší tak ještě větší radost z jízdy.
Řazení Shimano 1x10 poskytuje dostatek převodů pro strmá stoupání i rychlé rovinky, je to jen na vás co si vyberete.
Rám je vybaven množstvím montážních bodů pro instalaci originálního příslušenství, jako je nosič, blatníky, stojánek nebo světla. Toto příslušenství není součástí základní dodávky a je možno jej dokoupit zvlášť. Obrázek kola s nainstalovaným příslušenstvím je pouze orientační.
Hlavní přednosti a parametry:
Lehký hliníkový rám Alpha Gold
Geometrie pro pohodlný posed
Lehká karbonová vidlice
Spolehlivé řazení Shimano 1x10
Hydraulické kotoučové brzdy Shimano
Montážní body pro instalaci nosiče, blatníků, světel a stojánku
Pružná řídítka pohlcující nepříjemné vibrace
Trek FX 3 je všestranné krosové kolo, které zvládá sportovní výkony, dojíždění po městě i pohodlné vyjížďky po cyklostezkách a v lehčím terénu.
Základem je lehký hliníkový rám, který je osazený lehkou karbonovou vidlicí, intuitivním řazením 1x10 a výkonnými kotoučovými brzdami, které zastaví za každého počasí.
Řídítka s ergonomickými gripy pohlcují vibrace a přináší tak ještě větší radost z jízdy.
Řazení Shimano 1x10 poskytuje dostatek převodů pro strmá stoupání i rychlé rovinky, je to jen na vás co si vyberete.
Rám je vybaven množstvím montážních bodů pro instalaci originálního příslušenství, jako je nosič, blatníky, stojánek nebo světla. Toto příslušenství není součástí základní dodávky a je možno jej dokoupit zvlášť. Obrázek kola s nainstalovaným příslušenstvím je pouze orientační.
Hlavní přednosti a parametry:
Lehký hliníkový rám Alpha Gold
Geometrie pro pohodlný posed
Lehká karbonová vidlice
Spolehlivé řazení Shimano 1x10
Hydraulické kotoučové brzdy Shimano
Montážní body pro instalaci nosiče, blatníků, světel a stojánku
Pružná řídítka pohlcující nepříjemné vibrace
Parametry
| Výrobce | Trek |
| Hmotnost | 11.5 kg |
| Typ | trekingová/krosová |
| Řadící páčky | Shimano CUES U6000 |
| Přehazovačka | Shimano CUES U6000 GS |
| Náboje | Formula DC-20 přední; Formula DC-22 zadní |
| Přední vidlice | FX karbon, délka osy ke korunce 410 mm, Flat Mount |
| Materiál rámu | hliníková |
| Odpružení | bez odpružení |
| Kotoučové brzdy | ano |
| Určení | unisex |
| Modelový rok | 2025 |
| Přední zdvih | 410 mm |
| Počet převodů | 1 x 10 |
| Uzamykání vidlice | ano |
| Teleskopická sedlovka | ne |
| S přídavnými kolečky | ne |
| S košíkem | ne |
| Pro dívky | ano |
| Pro chlapce | ano |
| Hydraulické brzdy | ano |
| Skládací | ne |
| Vhodné cesty | zpevněné cesty |
| Hmotnostní kategorie | střední (11–14 kg) |
| Nástup na kolo | klasický rám |
| Připravenost pro dojíždění | nosič, blatníky, stojan |
| Brzdný systém | hydraulické kotoučové – spolehlivé za mokra i v blátě |
| Charakter materiálu rámu | Hliník – odolný, nenáročný na údržbu |
| Brzdové páky | Shimano MT201 |
| Brzdy | Shimano hydraulické kotoučové (MT201, UR300) |
| Řetěz | Shimano LG500 |
| Kazeta | Shimano CUES LG300, 11-48T |
| Kliky | Prowheel, slitina, převodník 40 zubů Narrow Wide |
| Hlavové složení | Shimano |
| Pláště | Bontrager H2 Comp, 700 x 35 mm |
| Představec | Bontrager Comp, 90/100 mm |
| Řidítka | Bontrager Satellite Plus IsoZone, 600/660 mm |
| Sedlo | Bontrager H1 |
| Sedlovka | Bontrager slitina, 27,2 mm, délka 330 mm |
| Gripy | Bontrager Satellite IsoZone Plus, zamykání Lock-On |
| Nosnost | 136 kg |