balení 500ml, All-in-one složení, které přináší úžasnou čistotu, lesk a ochranu. Pokročilé přísady SIO2 dodávají extrémní efekt beadingu a ochranu. Turtle Wax Hybrid Solutions - keramická leštěnka a vosk Popis: Turtle Wax Hybrid Solutions Keramická leštěnka a vosk je jedinečná alternativa k tradičním vícestupňovým systémům pro korekci laku, která šetří čas. Tento přípravek je ideální pro ty, kdo hledají korekci a ochranu laku typu all-in-one, ale nemají čas potřebný pro vícestupňové systémy.... Celý popis

Koupit za 297 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

balení 500ml, All-in-one složení, které přináší úžasnou čistotu, lesk a ochranu. Pokročilé přísady SIO2 dodávají extrémní efekt beadingu a ochranu.

Turtle Wax Hybrid Solutions - keramická leštěnka a vosk Popis: Turtle Wax Hybrid Solutions Keramická leštěnka a vosk je jedinečná alternativa k tradičním vícestupňovým systémům pro korekci laku, která šetří čas.
Tento přípravek je ideální pro ty, kdo hledají korekci a ochranu laku typu all-in-one, ale nemají čas potřebný pro vícestupňové systémy.
Tato nová a inovativní technologie využívá jemná leštící činidla ve formě destiček, které čistí a odstraňují nedokonalosti laku, dále syntetický vosk a super hydrofobní polymery napuštěné SiO2 pro maximální ochranu, hloubku barvy, lesk a třpyt Tradiční lešticí směsi neposkytují takovou úroveň korekce laku, zvýšení lesku ani snadného použití, jako nabízí Turtle Wax Hybrid Solutions Keramická leštěnka a vosk.
Tradiční leštěnky obvykle obsahují plniva nebo lešticí činidla, které mohou poškodit vozidlo, pokud nejsou během procesu detailingu pečlivě sledovány.
Hybrid Solutions Keramická leštěnka a vosk usnadňuje začátečníkům i profesionálním detailerům obnovu vozidla. Vlastnosti: Opravuje lak, leští, voskuje a chrání vaše vozidlo v jednom snadném kroku.
Odstraňuje rýhy, kruhové škrábance a oxidaci pomocí jemných lešticích činidel.
Super hydrofobní polymery a SiO2 polymery poskytují extrémní efekt beadingu a ochranu proti chemikáliím, která vydrží měsíce.
Hydroaktivní složení zlepšuje hloubku barvy a zanechává zrcadlový lesk a třpyt.
S tímto vysoce účinným složením uděláte s trochou přípravku hodně práce.
Vše, co potřebujete udělat, je nanést tenkou vrstvu přípravku.
Ať ruční nebo strojová, tento přípravek se snadno nanáší i odstraňuje.
Pracujte po malých plochách o rozměrech 60 x 60 cm a přebytečný přípravek odstraňte suchou mikrovláknovou utěrkou.
Chcete-li dosáhnout vysokého lesku, otřete povrch vlhkou mikrovláknovou utěrkou a vysušte. Použití: Ruční aplikace Pravidelně naneste 3 malé kapky přípravku na pěnový pad aplikátoru a rovnoměrně rozetřete na plochu o velikosti 60 x 60 cm.
Přípravek nanášejte překrývajícími se kruhovými pohyby lehkým až středním tlakem.
Přebytečný přípravek odstraňte utěrkou z mikrovlákna a pro závěrečné setření použijte čistou stranu utěrky.
K odstranění skvrn a pro aktivaci polymerů pro dodání lesku použijte navlhčenou utěrku z mikrovlákna.
Znovu setřete suchou utěrkou z mikrovlákna.
Přípravek naneste stejným způsobem na celé vozidlo. Strojní aplikace Pravidelně naneste 4 malé kapky přípravku na odpovídající pěnový pad.
Přípravek rovnoměrně rozetřete na plochu o velikosti 60 x 60 cm.
Nastavte leštičku na nejnižší rychlost, aby se přípravek rozprostřel, poté přepněte na požadovanou rychlost a za mírného až středního tlaku a pohybem do kříže - nejprve pohybem nahoru a dolů, pak ze strany na stranu - přípravek zapracujte do povrchu.
POUŽÍVEJTE VHODNOU RYCHLOST A PAD PRO TYP POUŽÍVANÉ LEŠTIČKY.
Setřete utěrkou z mikrovlákna.
K odstranění skvrn a aktivaci polymerů pro dodání lesku použijte navlhčenou utěrku z mikrovlákna.
Znovu setřete suchou utěrkou z mikrovlákna. Vhodnost přípravku nejprve vyzkoušejte na malé ploše povrchu.
Přípravek není určen pro použití na gumových, vinylových nebo matných površích.
Pro dosažení nejlepších výsledků neaplikujte tohoto vysoce aktivního přípravku příliš velké množství - doporučuje se 60 ml na vozidlo. Nepoužívejte na horké povrchy nebo na přímém slunci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Turtle Wax
Objem 500 ml