Číslo dílu: 20-01-108 Zjednodušené číslo dílu: 2001108 OEM čísla (originální čísla automobilky): FIAT 50322262 FORD 1952998 GENERAL MOTORS 25062212 GENERAL MOTORS 25069015 GENERAL MOTORS 90486883 GENERAL MOTORS 90512448 INFINITI 16546V0100 ISUZU 8-94455-838-0 ISUZU 834289 NISSAN 16500V0100 NISSAN 16546-3J400 NISSAN 16546-V0100 NISSAN 165460Z000 NISSAN 1654670J00 NISSAN 1654670J10 NISSAN 1654674500 NISSAN 1654674S00 NISSAN 16546V0110 NISSAN AY120NS001 OPEL 00835616 OPEL 0835616 OPEL 835616 SUBARU... Celý popis

Koupit za 75 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo dílu: 20-01-108
Zjednodušené číslo dílu: 2001108

OEM čísla (originální čísla automobilky):
FIAT 50322262
FORD 1952998
GENERAL MOTORS 25062212
GENERAL MOTORS 25069015
GENERAL MOTORS 90486883
GENERAL MOTORS 90512448
INFINITI 16546V0100
ISUZU 8-94455-838-0
ISUZU 834289
NISSAN 16500V0100
NISSAN 16546-3J400
NISSAN 16546-V0100
NISSAN 165460Z000
NISSAN 1654670J00
NISSAN 1654670J10
NISSAN 1654674500
NISSAN 1654674S00
NISSAN 16546V0110
NISSAN AY120NS001
OPEL 00835616
OPEL 0835616
OPEL 835616
SUBARU 16546-AA020
SUBARU 16546-AA021
SUBARU 16546-AA050
SUBARU 16546AA080
VAUXHALL 90443100
VAUXHALL 90443102
VAUXHALL 90443104
VAUXHALL 90486883
VAUXHALL 90512448
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ASHIKA