Číslo výrobku: ADN12215 Zjednodušené číslo výrobku: ADN12215 OEM čísla (originální čísla automobilky): FORD 1 112 655 FORD 1 952 998 ISUZU 8-94455-838-0 NISSAN AY120-NS001 NISSAN 13646-W2900 NISSAN 16546-V0100 NISSAN 16546-V0110 NISSAN 16546-0Z000 NISSAN 16546-1W900 NISSAN 16546-3J400 NISSAN 16546-6J400 NISSAN 16546-70J00 NISSAN 16546-70J10 NISSAN 16546-74S00 NISSAN 16546-74500 OPEL 025069015 OPEL 25069015 OPEL 83 40 250 SUBARU 16546AA020 SUBARU 16546AA050 VAUXHALL 025062212 VAUXHALL 025069015... Celý popis

Koupit za 122 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: ADN12215

Zjednodušené číslo výrobku: ADN12215

OEM čísla (originální čísla automobilky):
FORD 1 112 655
FORD 1 952 998
ISUZU 8-94455-838-0
NISSAN AY120-NS001
NISSAN 13646-W2900
NISSAN 16546-V0100
NISSAN 16546-V0110
NISSAN 16546-0Z000
NISSAN 16546-1W900
NISSAN 16546-3J400
NISSAN 16546-6J400
NISSAN 16546-70J00
NISSAN 16546-70J10
NISSAN 16546-74S00
NISSAN 16546-74500
OPEL 025069015
OPEL 25069015
OPEL 83 40 250
SUBARU 16546AA020
SUBARU 16546AA050
VAUXHALL 025062212
VAUXHALL 025069015
VAUXHALL 090443100
VAUXHALL 090443102
VAUXHALL 090443104
VAUXHALL 090486883
VAUXHALL 25062212
VAUXHALL 25069015
VAUXHALL 90443100
VAUXHALL 90443102
VAUXHALL 90443104
VAUXHALL 90486883
INFINITI 16546-V0100
FORD MOTOR COMPANY YL4J-9601-AA
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Blue Print