Číslo výrobku: 1 457 429 054 Zjednodušené číslo výrobku: 1457429054 OEM čísla (originální čísla automobilky): AUDI 056 129 620 FORD A740X 9601 AA FORD A830X 9601 DBA FORD A840X 9601 ARA FORD 5001102 FORD 5004885 FORD 5011876 FORD 5012631 FORD 5015476 FORD 551129620 FORD 860X 9601 AA GMC 9974113 OPEL 99 74 11301 AA OPEL 9974113 SEAT 056 129 620 SKODA 115 946 202 SKODA 115 946 204 VW 052 126 620 A VW 052 129 620 A VW 056 129 620 VW 115 946 202 VW 115 946 204 S VW 115946204 CHEVROLET 9974113 KRAMER... Celý popis

Koupit za 187 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: 1 457 429 054

Zjednodušené číslo výrobku: 1457429054

OEM čísla (originální čísla automobilky):
AUDI 056 129 620
FORD A740X 9601 AA
FORD A830X 9601 DBA
FORD A840X 9601 ARA
FORD 5001102
FORD 5004885
FORD 5011876
FORD 5012631
FORD 5015476
FORD 551129620
FORD 860X 9601 AA
GMC 9974113
OPEL 99 74 11301 AA
OPEL 9974113
SEAT 056 129 620
SKODA 115 946 202
SKODA 115 946 204
VW 052 126 620 A
VW 052 129 620 A
VW 056 129 620
VW 115 946 202
VW 115 946 204 S
VW 115946204
CHEVROLET 9974113
KRAMER LA733
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosch