Číslo dílu: CAF100502P Zjednodušené číslo dílu: CAF100502P OEM čísla (originální čísla automobilky): CHRYSLER 53002184 CHRYSLER 53006317 CITROËN 1444 P3 FIAT 4419493 FIAT 4434857 FIAT 4434867 FIAT 74419493 FORD 1574618 FORD 5020868 FORD 88TX 9601 AA FORD H75TM 9601 AA PEUGEOT 1444 P3 PEUGEOT 144404 VOLVO 6774452 VOLVO 679658 VOLVO 681609-4 CHEVROLET 9974336 VAG 055 129 620 VAG 113 129 620 GENERAL MOTORS 25041032 GENERAL MOTORS 834804 CITROËN/PEUGEOT 144404 AMC 8953002184

Koupit za 113 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo dílu: CAF100502P
Zjednodušené číslo dílu: CAF100502P

OEM čísla (originální čísla automobilky):
CHRYSLER 53002184
CHRYSLER 53006317
CITROËN 1444 P3
FIAT 4419493
FIAT 4434857
FIAT 4434867
FIAT 74419493
FORD 1574618
FORD 5020868
FORD 88TX 9601 AA
FORD H75TM 9601 AA
PEUGEOT 1444 P3
PEUGEOT 144404
VOLVO 6774452
VOLVO 679658
VOLVO 681609-4
CHEVROLET 9974336
VAG 055 129 620
VAG 113 129 620
GENERAL MOTORS 25041032
GENERAL MOTORS 834804
CITROËN/PEUGEOT 144404
AMC 8953002184
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Champion