Číslo výrobku: AP 057 Zjednodušené číslo výrobku: AP057 OEM čísla (originální čísla automobilky): FORD 5012 566 FORD A 840 X 9601 ACA OPEL 25062271 OPEL 834262 OPEL 834292 OPEL 834293 OPEL 834296 OPEL 834297 OPEL 834299 OPEL 835620 OPEL 90322261 OPEL 90322262 VOLVO 1276389 VOLVO 1276389-2 GENERAL MOTORS 25062202 GENERAL MOTORS 25062227 GENERAL MOTORS 25062234 GENERAL MOTORS 25062272 GENERAL MOTORS 25062418 GENERAL MOTORS 834 292 GENERAL MOTORS 834 299 GENERAL MOTORS 90322261 GENERAL MOTORS 90322262... Celý popis

Koupit za 114 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: AP 057

Zjednodušené číslo výrobku: AP057

OEM čísla (originální čísla automobilky):
FORD 5012 566
FORD A 840 X 9601 ACA
OPEL 25062271
OPEL 834262
OPEL 834292
OPEL 834293
OPEL 834296
OPEL 834297
OPEL 834299
OPEL 835620
OPEL 90322261
OPEL 90322262
VOLVO 1276389
VOLVO 1276389-2
GENERAL MOTORS 25062202
GENERAL MOTORS 25062227
GENERAL MOTORS 25062234
GENERAL MOTORS 25062272
GENERAL MOTORS 25062418
GENERAL MOTORS 834 292
GENERAL MOTORS 834 299
GENERAL MOTORS 90322261
GENERAL MOTORS 90322262
GENERAL MOTORS 90421742
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Filtron