Číslo výrobku: E1124L Zjednodušené číslo výrobku: E1124L OEM čísla (originální čísla automobilky): CITROËN 1444-XK CITROËN 16 064 984 80 FIAT 51817708 FIAT 51897086 FIAT 51837082 FIAT 51901760 FIAT 51920958 FIAT 51925027 FIAT 6000627118 FIAT 6000633306 FIAT 51873070 FIAT 6001073120 FIAT 6000633312 FORD 1 745 700 FORD BS51-9601-AA FORD BS51-9601-AB FORD 1 728 423 OPEL 8 34 736 PEUGEOT 16 064 984 80 PEUGEOT 16 098 512 80 VAUXHALL 95513380 GENERAL MOTORS 95513380 GENERAL MOTORS 95513354 GENERAL MOTORS... Celý popis

Koupit za 243 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: E1124L

Zjednodušené číslo výrobku: E1124L

OEM čísla (originální čísla automobilky):
CITROËN 1444-XK
CITROËN 16 064 984 80
FIAT 51817708
FIAT 51897086
FIAT 51837082
FIAT 51901760
FIAT 51920958
FIAT 51925027
FIAT 6000627118
FIAT 6000633306
FIAT 51873070
FIAT 6001073120
FIAT 6000633312
FORD 1 745 700
FORD BS51-9601-AA
FORD BS51-9601-AB
FORD 1 728 423
OPEL 8 34 736
PEUGEOT 16 064 984 80
PEUGEOT 16 098 512 80
VAUXHALL 95513380
GENERAL MOTORS 95513380
GENERAL MOTORS 95513354
GENERAL MOTORS 95526367
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hengst Filter