Číslo dílu: C 2120/2 Zjednodušené číslo dílu: C21202 OEM čísla (originální čísla automobilky): FIAT 4180816 FIAT 4195069 FIAT 4237082 FIAT 4292447 FIAT 4361618 FIAT 4363100 FIAT 4368711 FIAT 4371570 FIAT 4238882 FIAT 71736147 FIAT 5889203 FORD A 700 X 9601 SA FORD A 800 X 9601 FA FORD A 840 X 9601 ASA FORD A 840 X 9601 BGA FORD 1498 429 FORD 5006 574 FORD 5012 632 FORD 5013 137 SUZUKI 13780-78000 SUZUKI 13780-78100 SUZUKI 13780-78000-000 SUZUKI 13780-78100-000 VAG 000 389 7995 GENERAL MOTORS 9974278 Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo dílu: C 2120/2
Zjednodušené číslo dílu: C21202

OEM čísla (originální čísla automobilky):
FIAT 4180816
FIAT 4195069
FIAT 4237082
FIAT 4292447
FIAT 4361618
FIAT 4363100
FIAT 4368711
FIAT 4371570
FIAT 4238882
FIAT 71736147
FIAT 5889203
FORD A 700 X 9601 SA
FORD A 800 X 9601 FA
FORD A 840 X 9601 ASA
FORD A 840 X 9601 BGA
FORD 1498 429
FORD 5006 574
FORD 5012 632
FORD 5013 137
SUZUKI 13780-78000
SUZUKI 13780-78100
SUZUKI 13780-78000-000
SUZUKI 13780-78100-000
VAG 000 389 7995
GENERAL MOTORS 9974278
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MANN