Číslo dílu: C 2443 Zjednodušené číslo dílu: C2443 OEM čísla (originální čísla automobilky): FIAT 4119668 FIAT 4146050 FIAT 4180565 FIAT 4313207 FIAT 4363009 FIAT 4371574 FIAT 44115780 FIAT 82345728 FIAT 82345730 FIAT 4122203 FIAT 4234859 FIAT 4411578 FIAT 5983858 FORD 1498 427 FORD A 700 X 9601 NA FORD A 760 X 9601 JA FORD A 800 X 9601 EA FORD A 840 X 9601 BEA FORD A 850 X 9601 LA FORD 5002 468 FORD 5006 573 FORD 5013 135 FORD 5014 771 GENERAL MOTORS 7987980

Koupit za 238 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo dílu: C 2443
Zjednodušené číslo dílu: C2443

OEM čísla (originální čísla automobilky):
FIAT 4119668
FIAT 4146050
FIAT 4180565
FIAT 4313207
FIAT 4363009
FIAT 4371574
FIAT 44115780
FIAT 82345728
FIAT 82345730
FIAT 4122203
FIAT 4234859
FIAT 4411578
FIAT 5983858
FORD 1498 427
FORD A 700 X 9601 NA
FORD A 760 X 9601 JA
FORD A 800 X 9601 EA
FORD A 840 X 9601 BEA
FORD A 850 X 9601 LA
FORD 5002 468
FORD 5006 573
FORD 5013 135
FORD 5014 771
GENERAL MOTORS 7987980
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MANN