Číslo výrobku: C 37 2680/2 Zjednodušené číslo výrobku: C3726802 OEM čísla (originální čísla automobilky): PERKINS CH11038 PERKINS SEV551F/4 PERKINS SEV551F14 PERKINS SEV55IF4 JOHN DEERE AH170798 JOHN DEERE CB01500425 JOHN DEERE TT221379 CATERPILLAR 246-5009 DYNAPAC 4700950171 SULLAIR 02250155691 SPERRY NEW HOLLAND 84386403 SPERRY NEW HOLLAND 84432503 SPERRY NEW HOLLAND 84818002 SPERRY NEW HOLLAND 84819117 DOOSAN MX511951

Koupit za 2 218 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: C 37 2680/2

Zjednodušené číslo výrobku: C3726802

OEM čísla (originální čísla automobilky):
PERKINS CH11038
PERKINS SEV551F/4
PERKINS SEV551F14
PERKINS SEV55IF4
JOHN DEERE AH170798
JOHN DEERE CB01500425
JOHN DEERE TT221379
CATERPILLAR 246-5009
DYNAPAC 4700950171
SULLAIR 02250155691
SPERRY NEW HOLLAND 84386403
SPERRY NEW HOLLAND 84432503
SPERRY NEW HOLLAND 84818002
SPERRY NEW HOLLAND 84819117
DOOSAN MX511951
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MANN