Číslo dílu: C 816/2 Zjednodušené číslo dílu: C8162 OEM čísla (originální čísla automobilky): FIAT 4018014 FIAT 4062071 FIAT 4068933 FIAT 4146051 FIAT 4273072 FIAT 4311528 FIAT 4311617 FIAT 4363000 FIAT 4363011 FIAT 4371569 FIAT 4371589 FIAT 4371689 FIAT 4562061 FIAT 974656 FORD A 770 X 9601 AA FORD A 800 X 9601 GA FORD 5003 215 FORD 5006 575 GENERAL MOTORS 9974266 MOTO GUZZI 54113600

Koupit za 178 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo dílu: C 816/2
Zjednodušené číslo dílu: C8162

OEM čísla (originální čísla automobilky):
FIAT 4018014
FIAT 4062071
FIAT 4068933
FIAT 4146051
FIAT 4273072
FIAT 4311528
FIAT 4311617
FIAT 4363000
FIAT 4363011
FIAT 4371569
FIAT 4371589
FIAT 4371689
FIAT 4562061
FIAT 974656
FORD A 770 X 9601 AA
FORD A 800 X 9601 GA
FORD 5003 215
FORD 5006 575
GENERAL MOTORS 9974266
MOTO GUZZI 54113600
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MANN