Číslo dílu: A1088 Zjednodušené číslo dílu: A1088 OEM čísla (originální čísla automobilky): ROVER/AUSTIN FA3175 AC PC2325E AC PC587 AC PC588 AC PC589 GENERAL MOTORS 090509317 GENERAL MOTORS 090509318 GENERAL MOTORS 090509781 GENERAL MOTORS 5834009 GENERAL MOTORS 835607 GENERAL MOTORS 835608 GENERAL MOTORS 835609 GENERAL MOTORS 835610 GENERAL MOTORS 835611 GENERAL MOTORS 835612 GENERAL MOTORS 835617 GENERAL MOTORS 90448737 GENERAL MOTORS 90448738 GENERAL MOTORS 90509317 GENERAL MOTORS 90509318 GENERAL... Celý popis

Koupit za 218 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo dílu: A1088
Zjednodušené číslo dílu: A1088

OEM čísla (originální čísla automobilky):
ROVER/AUSTIN FA3175
AC PC2325E
AC PC587
AC PC588
AC PC589
GENERAL MOTORS 090509317
GENERAL MOTORS 090509318
GENERAL MOTORS 090509781
GENERAL MOTORS 5834009
GENERAL MOTORS 835607
GENERAL MOTORS 835608
GENERAL MOTORS 835609
GENERAL MOTORS 835610
GENERAL MOTORS 835611
GENERAL MOTORS 835612
GENERAL MOTORS 835617
GENERAL MOTORS 90448737
GENERAL MOTORS 90448738
GENERAL MOTORS 90509317
GENERAL MOTORS 90509318
GENERAL MOTORS 90509781
GENERAL MOTORS 90510290
GENERAL MOTORS 90510292
GENERAL MOTORS 90510293
GENERAL MOTORS 90512851
GENERAL MOTORS 90528818
GENERAL MOTORS 90572834
GENERAL MOTORS 91149684
GENERAL MOTORS VAF487
GENERAL MOTORS VAF488
GENERAL MOTORS VAF489
GENERAL MOTORS VAF587
GENERAL MOTORS VAF588
GENERAL MOTORS VAF589
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PURFLUX