Číslo výrobku: A1191 Zjednodušené číslo výrobku: A1191 OEM čísla (originální čísla automobilky): ROVER/AUSTIN FA3028 AC PC3107E GENERAL MOTORS 24443113 GENERAL MOTORS 55556465 GENERAL MOTORS 5834281 GENERAL MOTORS 5835126 GENERAL MOTORS 835627 GENERAL MOTORS 835628 GENERAL MOTORS 835632 GENERAL MOTORS 9201138 GENERAL MOTORS 9201139 GENERAL MOTORS 9201158 GENERAL MOTORS 93181912 GENERAL MOTORS 93188945 GENERAL MOTORS 93192884

Koupit za 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: A1191

Zjednodušené číslo výrobku: A1191

OEM čísla (originální čísla automobilky):
ROVER/AUSTIN FA3028
AC PC3107E
GENERAL MOTORS 24443113
GENERAL MOTORS 55556465
GENERAL MOTORS 5834281
GENERAL MOTORS 5835126
GENERAL MOTORS 835627
GENERAL MOTORS 835628
GENERAL MOTORS 835632
GENERAL MOTORS 9201138
GENERAL MOTORS 9201139
GENERAL MOTORS 9201158
GENERAL MOTORS 93181912
GENERAL MOTORS 93188945
GENERAL MOTORS 93192884
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PURFLUX