Číslo výrobku: A1238 Zjednodušené číslo výrobku: A1238 OEM čísla (originální čísla automobilky): ROVER/AUSTIN FA3318 AC PC3117E GENERAL MOTORS 13442297 GENERAL MOTORS 13452141 GENERAL MOTORS 39032998 GENERAL MOTORS 55557184 GENERAL MOTORS 55557185 GENERAL MOTORS 5835930 GENERAL MOTORS 834848 GENERAL MOTORS 834849 GENERAL MOTORS 834926 GENERAL MOTORS 835167 GENERAL MOTORS 93188725 GENERAL MOTORS 95516130

Koupit za 222 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: A1238

Zjednodušené číslo výrobku: A1238

OEM čísla (originální čísla automobilky):
ROVER/AUSTIN FA3318
AC PC3117E
GENERAL MOTORS 13442297
GENERAL MOTORS 13452141
GENERAL MOTORS 39032998
GENERAL MOTORS 55557184
GENERAL MOTORS 55557185
GENERAL MOTORS 5835930
GENERAL MOTORS 834848
GENERAL MOTORS 834849
GENERAL MOTORS 834926
GENERAL MOTORS 835167
GENERAL MOTORS 93188725
GENERAL MOTORS 95516130
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PURFLUX