Číslo dílu: A1351 Zjednodušené číslo dílu: A1351 OEM čísla (originální čísla automobilky): ROVER/AUSTIN FA3193 GENERAL MOTORS 2908429000 GENERAL MOTORS 5834270 GENERAL MOTORS 834607 GENERAL MOTORS 834805 GENERAL MOTORS 897035303 GENERAL MOTORS 8970353030 GENERAL MOTORS 8970645580 GENERAL MOTORS 897111423 GENERAL MOTORS 93192519 GENERAL MOTORS 97035303 GENERAL MOTORS 97064558 GENERAL MOTORS 97111423

Koupit za 348 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo dílu: A1351
Zjednodušené číslo dílu: A1351

OEM čísla (originální čísla automobilky):
ROVER/AUSTIN FA3193
GENERAL MOTORS 2908429000
GENERAL MOTORS 5834270
GENERAL MOTORS 834607
GENERAL MOTORS 834805
GENERAL MOTORS 897035303
GENERAL MOTORS 8970353030
GENERAL MOTORS 8970645580
GENERAL MOTORS 897111423
GENERAL MOTORS 93192519
GENERAL MOTORS 97035303
GENERAL MOTORS 97064558
GENERAL MOTORS 97111423
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PURFLUX