Číslo výrobku: A1455 Zjednodušené číslo výrobku: A1455 OEM čísla (originální čísla automobilky): CHRYSLER 51837082 CHRYSLER 51897086 CHRYSLER 51925027 CITROËN 1612866780 FIAT 51817708 FIAT 51837082 FIAT 51873070 FIAT 51897086 FIAT 51901760 FIAT 51920958 FIAT 51925027 FIAT 6000633306 FIAT 6000633312 FIAT 6001073120 PEUGEOT 1606498480 PEUGEOT 1609851280 PEUGEOT 1612866780 AC PC3338E AC PC3350E GENERAL MOTORS 51924759 GENERAL MOTORS 834736 GENERAL MOTORS 95513380 GENERAL MOTORS 95526367

Koupit za 216 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: A1455

Zjednodušené číslo výrobku: A1455

OEM čísla (originální čísla automobilky):
CHRYSLER 51837082
CHRYSLER 51897086
CHRYSLER 51925027
CITROËN 1612866780
FIAT 51817708
FIAT 51837082
FIAT 51873070
FIAT 51897086
FIAT 51901760
FIAT 51920958
FIAT 51925027
FIAT 6000633306
FIAT 6000633312
FIAT 6001073120
PEUGEOT 1606498480
PEUGEOT 1609851280
PEUGEOT 1612866780
AC PC3338E
AC PC3350E
GENERAL MOTORS 51924759
GENERAL MOTORS 834736
GENERAL MOTORS 95513380
GENERAL MOTORS 95526367
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PURFLUX